Kalle Klandorf (Teet Malsroos)

Tõenäosus, et üheksa-aastase Narva tüdruku Varvara Ivanova mõrvar jääb tabamata, on väga väike, ütles endine kriminaalpolitseinik Kalle Klandorf.

Klandorf rääkis ETV saates "Ringvaade", et tapjatele jälile jõudmiseks kasutatakse tavaliselt tehnilist ekspertiisi ehk uuritakse DNA-proovi ja jälgi, teine pool on jälitusandmed ja kolmandaks peaks praeguse juhtumi puhul kindlasti kasu olema andmebaasist Ida-Virumaa seksuaalsete hälvetega inimeste ja vägivallatsejate kohta, juhul kui selline olemas on, vahendab ERRi uudisteportaal.

Klandorf ei usu, et mõrvar tuli Venemaalt ja on sinna tagasi läinud ning arvab, et teda ei tasu kaugelt otsida.

„Ta võib alkoholijoobes - ta närvid on arvatavasti üsna pingul -, ka lobisema hakata," rääkis Klandorf ja lisas, et kui on vähegi teada mõrvari tundemärke, tuleks need avalikustada.

"Tõenäosus, et mõrvar jääbki tabamata, on väga väike," lausus endine kriminaalpolitseinik. „Usun, et see on politsei ja Eesti riigi auküsimus mõrvar leida."

Jaga artiklit

Pildista loomaaias ja võida väga vinge fotokas!

Tallinna loomaaed, Fotoluks ja Õhtuleht kutsuvad 1. -31. augustini osalema loomaaia 75. sünnipäeva puhul korraldataval fotovõistlusel ZoFo 2014! Peaauhinna Sigma DP2 Merrill paneb välja Fotolux AS, lisaks auhinnad Tallinna loomaaia ja Õhtulehe poolt.

Lae pildid
Auhind

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Piret Sarv
Telefon 614 4094
Piret.Sarv@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis