2
fotot
TANTSUHOOS: Natalja ei teadnud kuni viimase taktini, et tantsib paljastatud rindadega. (Kaader saatest)

"Olin kogu oma mõttega ja kehaga tantsus ja ausalt öeldes ei saanudki ma aru, et midagi on juhtunud, kuni tantsupartner Kaarel lõpupoosis mu dekoltee üles tõmbas. Siis ma pidin vist šoki saama ja tahtsin ennast kohe Kaarli taha ära peita," meenutab 27aastane Natalja Barajeva pikantset apsu viimases saates "Tantsi tagumik trimmi".

"Õnneks ei pidanud ma selle teadmisega tantsima. Pärast aga tuli küll selline piinlik tunne, et issand jumal küll!" pahvatab Natalja, kelle hüplevate liigutustega kaasa vappuv rinnapartii ähvardas kaelusest välja vupsata tempoka diskotantsu algusest peale. Kui umbes minut tantsitud, ilmus ekraanile vasaku rinna kohale kollane täheke. Peagi tuli saatetegijail ära katta juba mõlemad rinnanibud. Dekolteed asus Natalja kiiruga kohendama alles pärast tantsu.

"Ma olin kartnud, et selline asi võib juhtuda – mul oli ju ikkagi väga madal dekoltee. Aga kui tantsisin, siis ei mõelnud ma sellele üldse. Mul olid ainult tants ja muusika peas ning partner silmade ees," räägib Natalja. "Disko on üldse selline tantsustiil, kus sa pead ennast lihtsalt vabaks laskma ja tantsu nautima. Lasin ennast päris korralikult vabaks, lihtsalt tantsisin ja nautisin ennast. Vähemalt selle hetkeni, kui ma aru sain, mis toimub."

Tema büst kippus kontrolli alt väljuma juba saateproovis. "Siis läks lihtsalt särk alla ja stilistid soovitasid selle rinnahoidja külge kinni õmmelda. Sai tehtud, aga filmimisel tahtis särk koos rinnahoidjaga alla libiseda," seletab Natalja. Norimist ta ei pelga: "Koolis sain karastatud. Tean juba, et kui mina olen esimene, kes iseenda üle naerab, siis naeran ka kiusajatega koos. See on palju parem kui vaikselt nurgas kannatada."

Stuudios kaasa elanud sõprade ja töökaaslastegagi olevat tal väga vedanud. "Kõik rääkisid, et polnud eriti midagi näha ja et tants oli tore ning et kõige tähtsam on see, et mul oli sünnipäev. Peagi mõtlesin ise ka, et mis siis ikka – juhtub," rahunes Natalja üsna ruttu.

Ka tema tantsutreener Kaarel Väli nimetab juhtunut pisiasjaks. "Ta patsutas selga ja ennustas, et saan sellest varsti üle. Ka Teet ja Anna (kohtunikud Teet Kask ja Anna Levandi – K. A.) ütlesid pärast minuga rääkides sama asja. Teet meenutas, kuidas temal kunagi esietenduse alguses püksid rebenesid."

Sugulased ei taibanud teleri taga, mis juhtus

Ainsa pereliikmena rääkis ta intsidendist salvestuspäeval emale. "Tema vastuseks oli viieminutine naer. Ta on väga tore naine ja suutis selle situatsiooni ka minu jaoks naljaks keerata. Teistele ma ei ütelnud. Pärast saadet helistas vanaema ja küsis, mis seal juhtus, et kõik itsitasid ja mina kohmetusin. Tema ei saanudki aru, mis toimus, ja teised sõbrad ja sugulased, kes telekast vaatasid, ka ei saanud aru," muigab Natalja.

Kohtunikekolmiku ette astudes vaatas ta maha ja kattis näo kätega. "Ma alati kardan ja samal ajal ka ihkan nende kommentaare," tunnistab ta ja lisab: "Kardan, et neile ei meeldi tants, ja ootan positiivset kriitikat ja professionaalset nõu selle kohta, mida võiks järgmine kord paremini teha."

Vaatamata vahejuhtumile kuulis saates neljandaks tulnud Natalja žüriilt vaid kiidusõnu. "See oli sinu sünnipäevaüllatus meile, jah? Väga efektne, väga efektne! Sa kehastasid ehtsat kuuma vene tüdrukut – ma arvan, et sa püsisid ilusti rollis!" arvas iluuisutreener ja tantsutäht Anna Levandi. "Natalja, ära nuta! Ka minuga on juhtunud!" lohutas bravuuritar Anu Saagim, pidades silmas 2008. aasta Õllesummerit, ja tögas ainsat meeskohtunikku Teet Kaske: "Sa jalgu vaatasid?" Lavastaja-koreograaf-balletitantsija tõstis esile kava koreograafiat, muusikavalikut, liikumist ja karakterit ning Natalja ja Kaarli harmoonilist partnerlust.

Häbenes diskosaalis oma kehakaalu

98kilosena saatesse läinud Natalja unustas käigupealt piinliku seiga, kui avastas, et kaalub nüüd 89,7 kg. "Mu kaal algab kaheksaga! Mul pole kunagi kaal kaheksaga alanud!" juubeldas ta käsi kokku lüües ja hüpeldes. Kaalu häbenes ta juba teismeeas, kui ei tihanud diskodel käia. "Tantsida mulle meeldis, aga naisi, kes kaaluvad rohkem kui 65–70 kilo, on diskol vaid üks-kaks! Kui sind ümbritsevad modellid, siis tahes-tahtmata tunned ennast nagu elevant portselanikaupluses. Pealegi kutsuvad mehed tantsima su saledaid sõbrannasid, mitte sind," põhjendab Natalja. "Praegu tahaks tantsima minna küll, aga ei ole piisavalt aega ega kaaslasi, nii et tantsin köögis süüa tehes," muheleb ta.

"Minu unistus on näha kaalul arvu 72, aga oleksin ka näiteks 75ga väga rahul. Ideaalis peaksin ma kaaluma 67 kilogrammi, kuid kardan, et saateaeg on selle saavutamiseks liiga lühike. Aga ma ei kavatse kohe pärast saate lõppu tagasi tortide juurde joosta," plaanib Natalja samas vaimus jätkata.

Praegu teeb ta Kaarliga iga päev poolteise–kahetunniseid tantsutrenne. "Tavaliselt jõuan enne seda ka sporditrennis ära käia. Veel on meil tekkinud hea tava, et vähemalt kord nädalas käime koos sportimas kas rühmatrennis või jõusaalis."

Kuulsaid rinnapaljastusi

2010. aastal paljastas Marvi Vallaste oma rinnad Tallinna–Stockholmi laeval 300pealisele publikule ABBA lauluga esinedes. "Pidin laval riideid vahetama, aga kuna olin nii rollis sees, siis ei pannud tähelegi, et mõlemad rinnad olid pluusi alt väljas," rääkis Marvi Õhtulehele. Lava taga andis ta voli kiljumisele, kuid rõhutas, et selline asi pole maailma lõpp.

Teleajakirjanik Kairi Rondo alasti rinnad kaunistasid mullu suvel teleekraani, kui üks purjus mees punklaulupeol tema särgi alla rebis. Kairi lõpetas vapralt reportaaži, teist nägu peaaegu tegemata.

Aastaid tagasi astus Blacky laulja Lea Liitmaa plaadiesitluskontserdil üles nii paljastava korsetiga, et rinnad ei püsinud selles ei heliproovis ega ka kontserdil. 2009. aastal õnnestus tal taas nii avara kaelusega pluus selga tõmmata, et bändi juubelikontserdi publik tema büsti nägi. "Ega ma ei põe selliste asjade pärast, sest muusik peab laval andma endast kõik. Kui sa hakkad selle pärast muretsema, kuidas sa välja näed, siis langeb kogu kontserdi kvaliteet," leiab Lea.

Maailma tähtede büstipaljastustest on ehk tuntum Janet Jacksoni 2004. aasta esinemine "Super Bowlil". Janeti duetipartner läks esinemisega nii hoogu, et tõmbas lauljannal kogemata ühe rinna paljaks.

Jaga artiklit

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Merilyn Närep
Telefon 51993733
merilyn.narep@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis