Oliver Venno. (vfb-volleyball.de)

Võrkpallur Oliver Venno leivaisa VfB Friedrichshafeni koduleht vihjas, et vigastusest paranev eestlane homses Meistrite liiga veerandfinaalis platsile ei tule.

Mõni nädal tagasi hüppeliigest vigastanud Vennol käib võidujooks ajaga ja aega kipub väheks jääma. Saksmaa meisterklubi kodulehe andmetel on veerandfinaali avakohtumisest (Friedrichshafen kaotas eelmisel nädalal võõrsil Kaasani Zenidile 0:3) eemale jäänud Venno küll homseks mänguks võistkonna nimekirjas, kuid ta pole täielikult paranenud. "Ta teeb edusamme, kuid eks näe, kas ta saab Kaasani vastu platsile," jäi treener Stelian Moculescu kommentaarides napiks.

Avamängus eksperimendi korras Venno asemele diagonaalründaja positsioonile pandud keskblokeerija Marcus Böhme kinnitas, et ei pelga tähtsate momentide pinget, kuid uuel kohal veel väga mugavalt ei tunne: "Diagonaalründaja koht on mu jaoks uus, keskel ma tean täpselt, mida teha tuleb."

Tõenäoliselt Moculescu alustab homme Böhmega, Venno võib sekkuda vahetusest.

Jaga artiklit

Pildista loomaaias ja võida väga vinge fotokas!

Tallinna loomaaed, Fotoluks ja Õhtuleht kutsuvad 1. -31. augustini osalema loomaaia 75. sünnipäeva puhul korraldataval fotovõistlusel ZoFo 2014! Peaauhinna Sigma DP2 Merrill paneb välja Fotolux AS, lisaks auhinnad Tallinna loomaaia ja Õhtulehe poolt.

Lae pildid
Auhind

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Telefon 614 4072
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis