Paolo Pizzo (AFP/Scanpix)

2.-4. märtsini Tallinnas toimuval meeste epeevehklemise MK-etapil osalevad maailma tipud eesotsas itaallasest olümpiavõitja Matteo Tagliarioliga.

Võistlustulle astuvad ka 2011. aasta Euroopa meister ja Tallinna Mõõga võitja sakslane Jörg Fiedler ning valitsev maailmameister itaallane Paolo Pizzo.

Maailma tippudele pakuvad konkurentsi ka 20 Eesti meesvehklejat eesotsas 2010. aasta maailmameistri Nikolai Novosjoloviga.

Meeskondlikule MK-etapile on registreerunud 27 riiki. Kohal on kõik kümme maailma parimat epeemeeskonda.

Maailma parimate vehklemisriikidega ristab mõõgad ka Eesti epeemeeskond koosseisus Novosjolov, Sten Priinits, Marno Allika ja Aivar Liimets.

Turniir, mis toimub tänavu 42. korda, on eelviimane MK-etapp, mille tulemused lähevad arvesse Londoni olümpiale kvalifitseerumisel.

Pealtvaatajatele on Kalevi Spordihalli sissepääs tasuta. Individuaalvõistluse eelringid algavad Kalevi Spordihallis reedel, 2. märtsil kell 9. Individuaalvõistluse põhiturniir peetakse laupäeval ja meeskonnavõistlus pühapäeval.

Jaga artiklit

Ennusta, kes võidab korvpalli MMi, ja võida auhind!

Otsusta, kas Sinu arvates võidab MMi USA või mõni muu riik. Kõikide õigesti vastanute vahel loositakse välja üliäge OlyBeti pokkerikohver! Lisaks loosime välja Õhtulehe tellimusi!

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Kaspar Käänik
Telefon 614 4108
kaspar.kaanik@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis