Ats Purje (Mati Hiis)

Eesti koondislane Ats Purje viibib testimisel Norra kõrgliigaklubi Sandnes Ulf juures. 1:1 viigiga lõppenud treeningmängus Sarpsborgiga valmistas Norra jalgpalli kiirus teise poolaja kaasa mänginud eestlasele šoki.

"See on palju kiirem jalgpall kui Küprosel mängitav," lausus eelmised 1,5aastat Küprose kõrgliigaklubides veetnud Purje intervjuus Norra pressile. "Ma ei usu, et näitasin end mängus parimast küljest, aga loodan, et järgmises kohtumises suudan enamat."

Sandnes Ulfi peatreener Asle Andersen möönis, et Purje esitus polnud hea: "Keeruline oli sekkuda, sest mäng oli kiire ja segasevõitu. Purje tegevus polnud õnnestunud. Samas on tal suur töövõime ja kavatseme teda veel jälgida."

Eelmise aasta lõpust vaba agendi staatuses Purje on viimaste nädalate jooksul viibinud testimisel nii Iisraeli, Rumeenia, Valgevene kui ka Kasahstani klubides.

Jaga artiklit

Ennusta, kes võidab korvpalli MMi, ja võida auhind!

Otsusta, kas Sinu arvates võidab MMi USA või mõni muu riik. Kõikide õigesti vastanute vahel loositakse välja üliäge OlyBeti pokkerikohver! Lisaks loosime välja Õhtulehe tellimusi!

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Geidi Raud
Telefon 614 4056
geidi.raud@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis