Rootsis elava pere pühapäevahommik muutus košmaariks, kui selgus, et pere noorima liikme, kolmeaastase lapse voodisse on ennast magama sättinud purupurjus mees, kes eelnevalt jõudis ka voodisse urineerida.

"Vaatasin parajasti televiisorit, kui meie kolmeaastane poeg tuli trepist alla ja rääkis, et tema voodis magab keegi," vahendas mehe sõnu Ilta-Sanomat.

Isa leidiski lastetoast oma poja voodist magamast purjus võõra mehe. Kuna ta ei teadnud, kuidas joodik võib ärgates reageerida, helistas ta igaks juhuks ka politseisse.

Kohale sõitnud patrulli abiga õnnestuski selgitada, et mees oli öösel tulnud kõrtsist, ära väsinud ja astunud maja mittelukustatud uksest sisse ja keeranud lapse voodisse magama.

Kuigi algul polnud perel plaanis mehe vastu süüdistust esitada, muutsid nad meelt, kui selgus, et mees oli urineerinud nii voodisse kui ka seal magava lapse peale.

Politsei süüdistab nüüd roppu joodikut kodurahurikkumises.

Jaga artiklit

Pildista loomaaias ja võida väga vinge fotokas!

Tallinna loomaaed, Fotoluks ja Õhtuleht kutsuvad 1. -31. augustini osalema loomaaia 75. sünnipäeva puhul korraldataval fotovõistlusel ZoFo 2014! Peaauhinna Sigma DP2 Merrill paneb välja Fotolux AS, lisaks auhinnad Tallinna loomaaia ja Õhtulehe poolt.

Lae pildid
Auhind

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Piret Sarv
Telefon 614 4094
Piret.Sarv@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis