Paar aastat koos musitseerinud, kuid alles septembris Tenfold Rabbiti nime all tegutsema hakanud Tallinna noormeeste võidukäik on võrreldav Outloudzi mulluse tulekuga.

"Keegi tegi nalja, et Tenfold Rabbiti laulja on selle aasta Stig Rästa – ilus poiss ju!" muigab Teele Viira ja kiidab: "Vokaal on nii professionaalne! Kui ma esimest korda seda punti kuulsin, mõtlesin, et see ei ole Eesti bänd ja pole üldse võimalik, et sihukese häälega mees saab olemas olla!" Tänavust suurüllatajat, võistluse "Noortebänd 2011" finalisti tõstsid esile ka mitu teist võistlejat ja žüriiliiget.

"Haigelt üllatav!" pahvatab seepeale laulja Andres Kõpper. "Nii head vastukaja ei näinud unes ka! Uskumatu!" Kui bänd detsembris vaid mõni minut enne demovooru tähtaja kukkumist oma laulu esitas, ei kujutanud poisid ette, et mõni kuu hiljem lähevad nad vastu finaalile. ""Eesti laul" on hea mainega üritus ja me mõtlesime lihtsalt, et proovima peab," ütleb Andres.

Jaga artiklit

Pildista loomaaias ja võida väga vinge fotokas!

Tallinna loomaaed, Fotoluks ja Õhtuleht kutsuvad 1. -31. augustini osalema loomaaia 75. sünnipäeva puhul korraldataval fotovõistlusel ZoFo 2014! Peaauhinna Sigma DP2 Merrill paneb välja Fotolux AS, lisaks auhinnad Tallinna loomaaia ja Õhtulehe poolt.

Lae pildid
Auhind

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Kristin Aasma
Telefon 614 4068
kristin.aasma@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis