"Ma olen sellest jutust natuke väsinud," ohkab nii kihlveoportaali Triobet kui ka Õhtulehe ekspertžürii ja ajakirjanike hääletuse peasoosik Lenna. "Seda räägiti minu puhul juba kaks aastat tagasi. See tundub alati natuke õhust võetud: kes konkreetselt on võtnud otsustada, et ma olen mingi favoriit?! Rääkigu, mis nad räägivad – me teeme nagunii, nagu me teeme," hoidub lauljatar ennustusi jälgimast.

Looga "Rapuntsel" kahe aasta eest "Eesti laulul" teiseks tulnud Lennale läheb seekordne tunnustus veidi rohkem korda. "Ma tundsin end "Rapuntsliga" laval väga kindlalt, aga loomulikult on mul looga "Mina jään" palju tugevam side. Kui eelmise loo autor oli ainult Vaiko Eplik, siis selle loo tekst on väga isiklik ja mul on lauluga emotsionaalsem seos."

Jaga artiklit

Pildista loomaaias ja võida väga vinge fotokas!

Tallinna loomaaed, Fotoluks ja Õhtuleht kutsuvad 1. -31. augustini osalema loomaaia 75. sünnipäeva puhul korraldataval fotovõistlusel ZoFo 2014! Peaauhinna Sigma DP2 Merrill paneb välja Fotolux AS, lisaks auhinnad Tallinna loomaaia ja Õhtulehe poolt.

Lae pildid
Auhind

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Geidi Raud
Telefon 614 4056
geidi.raud@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis