(Arno Saar)
Lähiajal loodab ärimees Rein Kilk sõlmida Sylvesteri endiste omanike firmaga OÜ Combimill Sakala Saeveski varade müügitehingu, ent uued omanikud aga Kilgi firmat osta ei soovi.
Tõenäoliselt just seetõttu ongi 19. jaanuarist ettevõtte juhiks tulnud firmamatjaks kutsutud jurist Silver Eensaar, kelle abi on Kilk võlaprobleemide lahendamisel kasutanud ka varemalt, kirjutab Äripäev.
Kilgi kinnitusel on Sakala Saeveskit juhtides Eensaare ülesanne võlgade nõudmine saeveski senistelt äripartneritelt.
Kilk hakkas enda sõnul saeveski müügi peale mõtlema mullu sügisel, kui temani jõudis neli ostusoovi: kaks välismaalt ja kaks Eestist. Sylvesteri endiste omanikega on kõnelused lõppfaasis ning tehing peaks sõlmitama lähiajal.


































