Eile hommikul tegi suurkontsertide korraldaja Live Nation Entertainment teatavaks popmuusikakuninganna Madonna tänavuse kontserdituuri paigad. See toob staari küll meie põhjanaabrite juurde Soome, ent Eestisse mitte.
Popmuusika suurkuju Madonna maailmaturnee "Madonna – Word Tour 2012" algab 29. mail Itaalias ja läbib Euroopas 20 riiki. Meile lähim kontsert on 12. augustil Helsingi Olümpiastaadionil, kuhu hakatakse pileteid müüma järgmisel nädalal, 14. veebruaril. Miks Madonna, kes 2009. aastal Eestis üle 75 000 vaatajaga kontserdi andis, Eestit oma tuuriplaanidesse ei võtnud?
"Seda peab Live Nation Entertainmenti käest küsima, see on nende otsus," räägib Eesti suurimate kontsertide korraldaja BDG PR- ja turundusjuht Ilja Judeikin. Ta lisab, et BDGl on sel aastal plaanis Eesti rahvast üllatada mitme väärtkontserdiga. Juba on välja kuulutatud, et 21. aprillil esineb Saku Suurhallis Michael Buble ja 30. juulil Tallinna Lauluväljakul Red Hot Chili Peppers. "10. aprillil aga toob BDG Nokia Kontserdimajja Itaalia superstaari Zucchero," ütleb Judeikin.
Ilta-Sanomat märgib, et üheaegselt Madonnaga esineb 12. augustil Helsingis teinegi maailmakuulsus – Islandi lauljatar Björk. Viimane on muusikafestivali "Flow" peaesineja.




































