Seiklused Šotimaal on lõppenud ning Enar Jääger loodab karjääri jätkata Inglismaal. (Scanpix)

Eesti jalgpallikoondislane Enar Jääger viibib eilsest Inglismaal Charlton Athleticu treeningutel, lootuses juba laupäevases liigamängus uues klubis avalöök teha.

Jäägeri laual oli kolme Inglismaa klubi kutse - lisaks League One'i ehk tugevuselt kolmandasse liigasse kuuluvale Charltonile ka kahelt Championshipsi ehk teise tugevusastme meeskonnalt. Paremkaitsja valik langes ometi Charltonile.

"Enar mõtles kaua, pidas erinevate inimestega nõu ning otsustas siiski Charltoni kasuks. Põhjus on eelkõige ambitsioonides - tegemist on neist kolmest kindlasti kõige suurema perspektiiviga klubiga kasvõi reaalsete võimaluste poolest," põhjendas koos Jäägeriga Inglismaal viibiv ja tehingu üksikasjadega tegelev Marko Välja. "Järgmiseks aastaks peaks Charlton raudselt Championshipsi tõusma, seejärel on juba võetud eesmärgiks kõrgliigasse naasmine."

Hetkel juhibki Charlton League One'i kindlalt, seitsmepunktilise vahega Sheffield Wednesday ees (pluss mäng varuks).

"Oluline oli Enarile ka teadmine, et siin nähakse temas kindlat põhikoosseisumeest, mujal taolisi lubadusi ei antud. Samuti on Charlton teda pikalt jälginud - käinud näiteks vaatamas ka kaht koondisemängu," lisas Välja.

Jääger jõudis Inglismaale eile, homme peaks ta osalema treeningmängus.

Charlton Athleticu peatreener on alates mullusest klubi kaitselegend Chris Powell, klubi omanikeringi kuulub - nagu viimasel ajal moeks - rahvusvahelise kaliibriga ärihai: hispaanlane Tony Jimenez.

Jaga artiklit

Ennusta, kes võidab korvpalli MMi, ja võida auhind!

Otsusta, kas Sinu arvates võidab MMi USA või mõni muu riik. Kõikide õigesti vastanute vahel loositakse välja üliäge OlyBeti pokkerikohver! Lisaks loosime välja Õhtulehe tellimusi!

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Marge Sillaots
Telefon 614 4029
Marge.Sillaots@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis