4
fotot
Ford Stealth Police Interceptor (Ford)

Alanud aasta tõotab väikeste ja ökonoomsete Jõuallikate võidukäigu jätkumist. Ford laiendab igatahes oma EcoBoost seeria otsepritsega turbomootorite kasutusala ning hakkab neid pakkuma neljale uuele mudelile. Seega saab tootjal olema kokku 11 mudelit, millele on võimalik kapoti alla üks sellistest tellida.

EcoBoost pole siiski ainult ökonoomsuse tunnus. Uuel politseiautol Interceptor (fotodel veel ideeautona) ulatub selle töömaht 3,5 liitrini, täpset sooritusvõimet siiski ei teatata. Teisteks mudeliteks on crossover Escape (Euroopas Kuga), sedaan Fusion (meil Mondeo) ning Focuse võimsam versioon ST. Kahele esimesele lisanduvad 1,6- ja 2,0liitrised agregaadid, Focust ST-le aga 250hobujõuliseks timmitud kaheliitrine.

Escape ja Fusion jõuavad diileriteni aasta esimeses, kaks ülejäänut, teises pooles.

Fordi pressiteate kohaselt müüdi eelmisel aastal 127 883 EcoBoost mootoriga autot, käesoleval aastal tahetakse tulemust vähemalt kolmekordistada.

Jaga artiklit

Pildista loomaaias ja võida väga vinge fotokas!

Tallinna loomaaed, Fotoluks ja Õhtuleht kutsuvad 1. -31. augustini osalema loomaaia 75. sünnipäeva puhul korraldataval fotovõistlusel ZoFo 2014! Peaauhinna Sigma DP2 Merrill paneb välja Fotolux AS, lisaks auhinnad Tallinna loomaaia ja Õhtulehe poolt.

Lae pildid
Auhind

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Kaspar Käänik
Telefon 614 4108
kaspar.kaanik@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis