Teele Viira sai haledalt kolki (31)

"Niimoodi sain kolki, et vähe pole," naerab lauljatar Teele Viira , kel tuli möödunud nädalal laulu "City Nights" video tegemise käigus taipoksi harrastada.

"Mul oli huul seest verine ja paistes. Aga ma arvestasin sellega ette, et lähen pärast muusikavideo võtteid koju sinikate ja verise ninaga – õnneks nii hullusti ei läinud!"

Enne konkursi "Eesti laul" poolfinaali jõudnud loole video tegemist polnud Teele poksimist nuusutanudki. "Oleks siis enne harjutanud, aga ei," muigab lauljatar. "Kindad kätte ja kohe poksima!" Teelel jääb vaid siiani, kui huul veel pisut paistes, kõiki pühakuid tänada, et tema vastane Pille Tallinna Taipoksi Klubist säästlikku meelt ilmutas: "Hea, et ta täie jõuga ei virutanud, sest siis oleksin kohe ümber kukkunud. Aga osad löögi läksid madistamise käigus ikka pihta."

Et Teele nüüd pikal sammul taipoksi trenni kihutaks, pole lootustki. "Tegin küll kohapeal nalja, et nüüd tuleb trenni minna, aga tegelikult on taipoks minu jaoks liiga vägivaldne. Ma ise kardan peksa saada ega taha teistele ka peksa anda," ütleb Teele, kelle etteaste peaks laulu "City Nights" kontekstis olema metafooriks inimese sisevõitlusele ning mõtete ja vaimu vabakslaskmisele.

Režissöör Jan-Erik Nõgisto idee järgi loodud muusikavideot kus Teele kolki saab, on lauljatari sõnul publikule näha lähinädalail.

Olen tutvunud reeglitega ja võtan vastutuse oma sõnade eest

Ott jõuab esimeste hulka või lõpeb tema lend juba täna õhtul? (62)

Millest on sõltuvuses Eesti kuulsused? (37)

Traffic Afganistanist tagasi: "Lasime püssi ja päevitasime!" (6)

Viis asja, mis iga kinnisvara-ostja kiiresti närvi ajavad (10)

KONTSERT EUROKÜLAS: Ott jättis pressi külmaks, kuid hullutas Bakuu publikut (17)

Teet Kallas: lõpmatuseni ei saa "Õnnet" kirjutada (54)

Eesti kulutab vähi sõeluuringutele alla Euroopa keskmise (17)

Triinu võttis modellisaates juurde päris mitu kilo

Margit Jõgger: üks tippmodell toidab tervet agentuuri (1)

"Oleks väga tore, kui keegi saaks anonüümselt vihje anda, kellega tegu." (43)

Mehhiklanna Oti euroloo hispaaniakeelsest versioonist: ta sobiks Mehhiko lauljaks! (47)

Kes võiks olla Eesti mõjukaim kuulsus? (133)

Heidy Purga ja Jaanus Rohumaa said poja! (35)

Marvi Vallaste jäi Bakuus haigeks, proovis asendas teda Maiken (18)

Vaata videot teisest lavaproovist!

Kuidas reisil rahata hakkama saada (4)

Pöidlaküüdiga Leedust koju? Kuus tundi, ja kohal! (13)

VIDEO: Marya Roxx sai maha uue muuviga (41)

Saada vihje
6 144 144
vihje@ohtuleht.ee
Õhtuleht ootab oma lugejatelt vihjeid huvipakkuvate või murettekitavate sündmuste või teemade kohta. Vihje saatja võib jääda anonüümseks.
Nimi:
E-mail
Vihje:
Palume saata ainult enda tehtud pilte. Pilti saates kinnitate oma autorlust. Õhtulehel on õigus saadetud fotosid tasuta kasutada oma paber- ja veebiväljaandes ning vajadusel muudel kommertseesmärkidel autoritasu maksmata.
Nimi:
E-mail
Fail:
Pildifaili suurus vähemalt 25 KB ja kuni 2 MB.
Kirjeldus:
Kui näed midagi põnevat, siis võta mobiil ja pildista! Saada pildiga MMS aadressile pilt@ohtuleht.ee. Sõnumi hind on paketipõhine. Palume saata ainult enda tehtud pilte. Pilti saates kinnitate oma autorlust. Õhtulehel on õigus saadetud fotosid tasuta kasutada oma paber- ja veebiväljaandes ning vajadusel muudel kommertseesmärkidel autoritasu maksmata.
Ilm: Tallinn
15°
N 24.05
selge
15°
R 25.05
selge
16°
L 26.05
selge
17°
P 27.05
vähene pilvisus
17°
E 28.05
vähene pilvisus
18°
T 29.05
pilves
14°
K 30.05
vihm
11°
N 31.05
poolpilves
14°
R 1.06
selge
13°
TV-kava: Hetkel eetris
ETV
Kanal 2
TV3
Pealtnägija*11:45
Pilvede all*.11:30
Kõige naljakamad koduvideod*11:40
TV-kava: Õhtuleht soovitab
Jäär

Jäär

Praegu võib liiga suur vaimne või füüsiline koormus sul lausa silme eest mustaks võtta. Nii et kiirusta ikka aeglaselt! Kuid päev on ideaalne leidmaks lahendust sind vaevavatele hingeprobleemidele.
Sõnn

Sõnn

Kaaslased paistavad tundvat suuremat huvi su ideede ja mõttemaailma vastu. Kuid sul puudub hetkel viitsimine hakata oma tõde kuulutama, mistõttu põgened jutuajamiste eest hoopis töösse. Ehk ikka räägid sõpradega?
Kaksikud

Kaksikud

Täpsus pole mitte sinu tugevaim külg. Võid kergesti tähtsa dokumendi kohviga üle valada või armukese ja ülemuse telefoninumbrid segamini ajada.
Vähk

Vähk

Kuu liigub Vähi märgis. Automaatne käitumine ehk siis alateadlikud reageeringud võivad päeva esimesel poolel ootamatult välja lüüa. Annad signaali, kuid ise ei taju seda.
Lõvi

Lõvi

Päikese ja Neptuuni jätkuv kvadraat pole eriti soodne ei töö- ega rahaasjadele. Selle seisuga kaasnevad tihti hämarad ja valgustkartvad tegemised. Eriti ohtlik on riskimine. Kuid aspekt soosib loovat inspiratsiooni.
Neitsi

Neitsi

Päeva murelapseks võib olla grupitöö. Täna toob sinu osalemine mõne suurema rühma töös kaasa varjatud pingeid ja hõõrumisi. Seega püüa täna rohkem iseseisvalt töötada.
Kaalud

Kaalud

Praegu võib sul olla raske alluda kellegi teise nõudmistele. Kui boss liiga palju vingub, siis talitse end ja ära allu provokatsioonidele. Samas sobib päev suurepäraselt selleks, et viia läbi mingi eksperiment – teha midagi uutmoodi.
Skorpion

Skorpion

Olukorrad võivad kujuneda selliseks, et pead kiiresti midagi muutma. Samas annab see muutus sulle võimaluse kiireks edasiminekuks. Ja ole hoolikas asjaajamise juriidilise külje suhtes!
Ambur

Ambur

Ajahetk on kiire ja sündmusterohke neile, kes palju ringi liiguvad. Ise oled sa aga äärmiselt lobisemishimuline, mistõttu võid kogemata välja rääkida kellegi salaplaanid-äriplaanid.
Kaljukits

Kaljukits

Sa kontrollid liigselt oma kehakeelt, liigutusi, üldse kogu olemist. Sinu püüd olla tasemel ja asjalik tekitab vaid liigset krampi. Sa ei ole ju eksamil, vaid huvitavate inimeste seas!
Veevalaja

Veevalaja

Planeetide seis muudab sind mässumeelseks, ent ühtlasi ka avardab elu ja olukordi sinu ümber. Tunned, et raamid ja piirangud on kadunud ning sul on suuremad võimalused oma valikuid ise suunata.
Kalad

Kalad

Sind tõmbab nende poole, kellega saaksid rääkida sulle olulistest asjadest – siiralt ja südamest südamesse. Formaalsed viisakusavaldused ja naljaviskamised jätavad sind külmaks.
Anekdoot

Mehel on rihma otsas erakordselt tigeda näoga koer. Uudishimulik mööduja küsib:
"Kas ta endale lähedale tulla ka lubab?"
"Muidugi, kuidas ta siis muidu hammustada saab!"

Parimad pakkumised