Jääradel võib uue aasta esimesel poolel olla tavapärasest rohkem õnne rahaasjades ja loteriis. Lõvidele on 2012. aasta soodus oma firma loomiseks. Amburitel on oodata kaugemat reisi, Kaljukitsedel suurepärast pere-elu. Kaladel on eriti lähedane suhe sõpradega... Midagi head on alanud aastal varuks igale tähemärgile. Aga nagu elus ikka, mitte ainult.

Mida ja millal oodata, sellest annab aimu Edda Pauksoni horoskoop. Samas paneb astroloog kõigile südamele, et horoskoobis avanevatele võimalustele tuleb ka ise kaasa aidata.

Jäär 21. märts - 20. aprill

Aasta kipub kulgema sarnaselt eelmisega. Tavalisest rohkem häirib teid valitsev ebaõiglus ja nii mõnigi kord on selle vastu võitlemisel raske ennast kontrollida. Sel tasandil on konfliktid kerged tekkima. Vääritimõistmised jäävad septembrikuusse, 7. oktoobrist 17. novembrini võib ette tulla tööalaseid kriisimomente. Jäärad, kes pole rahul oma tööga või leiavad, et nende praegune amet pole enam piisavalt tasuv, võivad hakata samas asutuses pürgima kõrgemale ametipostile. Eriti soodne aeg tõusuks on veebruaris ja märtsis.

Aasta vältel peavad Jäärad olema vägagi seaduskuulekad. Märtsis võidakse Jäärade kohta levitada kuulujutte eesmärgiga nende tavapärast elu rikkuda ja mainet kahjustada.

Üldjuhul on teie rahaline seis pigem hea, eriti 11. juunini. Oodata on palgakasvu, õnne ärilistes ettevõtmistes, preemiat, loteriivõitu. Oskate mõistlikult investeerida. Aeg-ajalt võite olla ka pillav, mis aga teie rahaseisu üldjuhul ei mõjuta. Eriti head ajad tehinguteks on märtsis ja mais. Pärast 5. oktoobrit võib teil tekkida soov ette võtta mõni kinnisvaratehing. Aasta teisel poolel tuleks mõelda säästmisele. Leppige vähemaga! Kui vähegi võimalik, ei tasuks suuremaid ostu-müügitehinguid aasta teisel poolel ette võtta.

Kodust hubasust vajate sel aastal varasemast rohkem. Pühendute oma laste kasvatamisele, seda eriti septembris. Ümberkorraldusi on kodus eriti hea teha juunis ja augustis. Armusuhetes või kooselus võite 5. oktoobrini tunda jahenemist. Üksiklased võivad sügisel armuda.

Tervis peab sel aastal vastu, kuigi kuni juulini kipute kergemini külmetuma. Hea aasta tervisespordiga alustamiseks.

Sõnn 21. aprill - 20. mai

Sel aastal on kuni 11. juunini edukad peaaegu kõik Sõnnid. Alates oktoobrist võib tekkida probleeme, sest tunnete väsimust ja mõningat tüdimust, kui töö on muutunud liialt rutiinseks.

Tööalasteks muudatusteks on parim jaanuar, uue töö otsinguid tasub alustada enne 11. juunit (hiljem kipute endas kahtlema ja kogu protsess võtab liiga palju energiat, enne kui asi hakkab soovitud suunas liikuma). Pärast 17. novembrit on oht ülemustega konflikti sattuda.

Rahaga oskate sel aastal tavalisest paremini hakkama saada. Juuni teisest poolest kuni aasta lõpuni raha armastab teid. Leiate mõne soodsa lisatöö või koguni võidate loteriiga. Suuremad sissetulekud on loomeinimestel. Ettevaatust - sama kiiresti kui raha tuleb, võib see pärast 11. juunit ka teie hoiustelt kaduda, kui hooletult tegutsete!

Kodune elu kulgeb rahulikus rütmis. Suhtlete meelsasti, kuid lõbustustest ja reisimisest eriti ei hooli. Võimalik, et aasta algusest 3. juulini, septembris ja oktoobris olete veidi kamandav, kipute kontrollima teiste tegemisi ja nõuate piinlikku korda. Vahel olete liialt kriitiline või virisete.

Romantilised suhted ja abielu on emotsionaalselt kirkamad aasta alguses ning lõpupoole. Muudel aegadel kulgeb elu üsna tavaliselt, ilma eriliste tundepuhangute ja muudatusteta. Sõpradega suheldes jälgige, et ei tekiks valestimõistmisi, segased seisud on kerged tulema.

Kogu aasta vältel peaksid Sõnnid hoolega silmas pidama, et nende tegemised ja ettevõtmised oleksid kooskõlas seadusega.
Tervis on hea, kuid veidi muutlik. Kergemaid külmetushaigusi võib ette tulla aasta ringi. Olge hoolikam alates 5. oktoobrist!

Kaksikud 21. mai - 21. juuni

Aasta kujuneb edukaks, kui töötate kunsti ja kirjanduse valdkonnas või asutuses, kus on palju suhtlemist, asjaajamist ja ringisõitmist. Teis on kuhjaga inspiratsiooni ja originaalsust. Kui olete tegev majanduses või äris, võib aasta kujuneda raskemaks. Võib tekkida suuremaid konflikte, seda eriti veebruaris.

Kui peaks olema vajadus vahetada töökohta või olete töötu, on parim aeg uue töökoha otsimiseks 14. jaanuarist 8. veebruarini, 14. veebruarist 2. märtsini ja 23. märtsist 17. aprillini. Nimetatud aegadel olete aktiivne, avatud kõigele uuele, hea suhtleja ning õnnegi võib tavalisest rohkem olla. Kui teil on kavatsus karjääriredelil edasi liikuda, tuleb kasuks olla aktiivne veebruari teisel poolel ja 23. märtsist 17. aprillini.

Aasta teine pool soosib muudatusi igal rindel. Olulisemaid tehinguid oleks kasulik ette võtta juunis. See on hea aeg ka ülemustega palgatõusust rääkimiseks.

Hätta te sel aastal rahaliselt ei jää, sest külluse ja õnne planeet Jupiter liigub oma märgis alates 11. juunist. Sel ajal on võimalik, et raha tuleb ise teie juurde. Lisaraha teenida ja kasulikke investeeringuid teha õnnestub teil kõige paremini 7. -26. juunini.

Siiski tuleks vältida liigset priiskamist. Eriti kipute laristama 7. augustist 6. septembrini.

Suhted lähedastega on head. Ka romantilised suhted on sel aastal igati meeldivad. Kui olete üksik, võite aasta lõpus armuda. Veidike arusaamatusi kõigis oma partnerlussuhetes ja abielus võib ette tulla 7. oktoobrist 17. novembrini. Kodune elu on just selline, nagu olete seda tahtnud, 1.-17. septembrini ja 3.-28. oktoobrini.

Tervis võib olla muutlik oktoobrist kuni aasta lõpuni.

Vähk 22. juuni - 22. juuli

Aasta toob Vähkidele suuri muutusi. Teist olenemata võib ette tulla ootamatuid konflikte, isegi töökoha kaotust. Kevad kujuneb tormiliseks: teid võidakse süüdistada ebakompetentsuses, teis tõstab pead mässumeel ja te käitute ettearvamatult.
Paljud Vähid hakkavad tegutsema täiesti uues valdkonnas. Eriti hea on selliseid muudatusi teha veebruaris ja alates oktoobri algusest kuni aasta lõpuni. Samad ajad on soodsad ka tõusuks karjääriredelil.

Närvilise aja kiuste on teie rahaline seis stabiilne. Sobiv aeg oma rahalisi ressursse korrastada on 26. juunist 6. septembrini. Aasta jooksul oskate säästa kopsaka summa.

Kuni poole juunini on suhted sõpradega edumeelsed. Mais võidakse teid haarata mõnda liikumisse, mis on seotud vähemkindlustatud inimeste abistamisega.

Kodune elu kulgeb oktoobri lõpuni rahulikus rütmis. Sügiskuudel tekib teil ootamatu soov võtta ette suurem remont. Lastega lävimisel olete sõbralik ja nendega ühel lainel.

Armuvahekord või abielu on ideaalilähedased kuni 27. jaanuarini. Võite aasta alguses ka uuesti armuda. Pingeid partnerlussuhetes võib tekkida 17. novembrist 26. detsembrini. Tervikuna võib aga aasta kujuneda suhete vallas üsna tavapäraseks, isegi pisut igavaks.

Teie tervis on alates oktoobrist vastuvõtlik viirustele. Vältige ületöötamist, sest selg ja põlved võivad füüsilisele koormusele reageerida valuga. Ei maksaks ette võtta ka mõtlematuid reise, eriti kui tegelete ekstreemspordialadega.

Lõvi 23. juuli - 22. august

Ilmselt on teil sel aastal väga palju tööd. Õnneks on teil ka tahtmist ja jõudu kõigega toime tulla. Olenemata elukutsest saate aasta läbi ka enam-vähem korralikku palka. Tõus karjääriredelil on üsna tõenäoline. Nii mõnedki Lõvid võivad leida uue töökoha (pole välistatud, et see on teises linnas või seotud mõne välisriigiga). Paljud Lõvid leiavad, et on õige aeg luua oma firma, ja aasta on selleks igati soodus.

Kui olete töötu, on aeg küps muutuste tegemiseks, eriti märtsis ja mais. Suvel ja aasta teisel poolel tõmbute veidi tagasi.

11. juunist alates liigub Jupiter teie sõprade majja. Suure tõenäosusega leiate endale uusi sõpru ning ka vanade sõpradega on suhted siirad ja ausad. Kindlasti annavad nad teile head nõu ja abistavad vajaduse korral. Just sõber võib soovitada teid heale töökohale.

Planeetide seis on selline, mis annab Lõvile soovi soetada endale kinnisvara. Igal juhul tuleks vältida laenamisi. Sel aastal võib juulis sündinud Lõvidel tekkida ühisvaradega seotud lahkarvamusi või on raskusi pangalaenude tagasimaksmisega.

Aasta alguses jätate oma kodused tegemised veidi tagaplaanile, kuid 5. oktoobrist alates muutuvad need teile tähtsaks. Teie armusuhted või abielu sujuvad sel aastal tõrgeteta. Partneriga koos olemiseks on eriti hea aeg 1. jaanuarist 14. veebruarini. Kui olete üksik, võite aasta alguses armuda, kuid samas te ei taha, et teie vabadust piirataks, nii et püsivat suhet ei tasu eriti loota. Lastega saate hästi läbi ja tegelete nendega rohkem kui tavaliselt.

Tervis on stabiilne, kuid mõned vanad tõved võivad tunda anda. 17. novembrist 26. detsembrini võib ette tulla peavalusid või angiini.

Neitsi 23. august - 22. september

Aasta esimesel poolel kulgeb teie ametialane elu kindlat rada. 11. juunist alates muutub aga teie jaoks kõik, kuna Jupiter jõuab teie töö ja karjääri majja ja hakkab seal usinasti toimetama. Võimalus ametikõrgenduseks ja palgalisaks on käeulatuses. Olete üliaktiivne ja liikuv. Suhted sõprade ja teiste oluliste inimestega tasub tegusad hoida - tänu neile terendab silmapiiril hästitasuv töökoht mainekas firmas. Võimalused selleks kasvavad septembris ja oktoobris. Siiski pole novembris välistatud töölt koondamine või loobute mingitel põhjustel ise senisest ametist.

Rahaasjad hoiate kindla rea peal. Tõsisemalt tasuks mõelda investeerimisvõimalusele või kinnisvara soetamisele. Need tehingud tõotavad tavalisest suuremat tulu septembris või oktoobris. Kodus olete agaraim ümberkorraldaja oktoobris ja novembri esimesel poolel. Kui oletegi aasta esimestel kuudel teisepoolega veidi jagelnud, siis nendel nädalatel hoiate kokku. Alates sügisest kuni aasta lõpuni võite mõelda elukoha vahetusele (ka teise linna või riiki asumisele), võib avaneda soodne võimalus suurema ja avarama kodu soetamiseks.

Sõpradega läbisaamine on teil sel aastal igati hea, kuigi mõned sõbrasuhted langevad ära. Selline selekteerimine kestab kuni suve südameni. Võite leida mõne uue sõbra, eriti suur tõenäosus on selleks juulis, augustis või septembri alguses.
Hea aeg lastega hingelist kontakti saavutada on ajavahemikus 8.-27. jaanuarini. Samas ei talu te sel ajal nende tekitatud sigadusi. 17. novembrist 26. detsembrini valitseb oht muutuda liialt pealetükkivaks, sest Marss liigub lastemajja.
Võite sel aastal armuda, kui teid praegune püsisuhe ei rahulda ja tunnete hinges üksindust. Armurohkeks kujunevad jaanuari teine pool ja veebruar.

Teie tervis on üldiselt hea. Veebruari teisel poolel võib siiski ette tulla vereringehäireid või närvivalusid alakeha piirkonnas. Hoidke oma jalgu ja eriti hüppeliigest! Aasta alguses vältige käte ja jalgade külmetamist.

Kaalud 23. september - 23. oktoober

Kaalud on enese jaoks juba eelmistel aastatel selgeks mõelnud, kuhu oma töö ja karjääriga jõuda tahetakse. Pole võimatu, et teie isiksus on olnud teatud mõttes varjusurmas, teid on alahinnatud. Praegu hakkavad aga teie töös ja karjääris toimuma (või toimuvadki juba) muudatused just selles suunas, et edaspidi saate rahuldada oma suhtlemisvajadust, rakendada organiseerimisvõimet ja kogemusi. Detsembri teine pool kujuneb edukaks tööl panganduses või kinnisvaraäris.

Rahaliselt võib juhtuda, et juba aasta algusest tuleb hakkama saada varasemast vähemaga. Alates 5. oktoobrist jõuab Saturn teie rahamajja - algab pikem periood, mil te hakkate tundma suurt, isegi põhjendamatut muret, kuidas toime tulla. Tegelikult algab aga just nüüd ajajärk, mis paneb proovile teie reaalsustaju ja planeerimisoskuse. Raha tuleb sisse siiski kogu aeg, ehkki enamasti väiksemate koguste kaupa. Mida vähem te raha pärast muretsete, seda rohkem hakkab Saturn teie sissetulekuid regulaarselt suurendama. Parimad ajad raha teenimiseks või mõne kõrvaltöö leidmiseks on augusti lõpust kuni oktoobri alguseni ning novembri teisest poolest detsembri esimese poole lõpuni.

Lastega võite sel aastal saada heaks sõbraks. Usaldusliku vahekorra loomiseks sobivad eriti jaanuar ja veebruar. Siis olete ka hästi liikuv ning võtate osa paljudest kultuuriüritustest.

Sõpradega lävimisel olete otsekohene. Kui aga teid on alt veetud, on võimalik, et edaspidi jäävad mõned persoonid tagaplaanile. Sel aastal leiate tõenäoliselt endale mõne vanema meessoost kaaslase (seda olenemata teie enda soost ja vanusest), kes jääb teie ellu pikemaks ajaks ning aitab teid nõu ja elukogemustega.

Armuvahekorrad kulgevad tormiliselt - on üllatuslikke kohtumisi, võite silmapilkselt kõrvuni armuda. Teile on antud võimalus ka igavaks muutunud kooselu kirkamaks muuta.

Tervis on muutlik. Võib juhtuda, et kipute mõnda haigust endale ette kujutama. Olete ka ravimite suhtes tundlikum.

Skorpion 24. oktoober - 22. november

Skorpionidel tuleb töös ja karjääris stabiilne aasta, mis eriti muutusi ei too. Kui siiski otsite uusi väljakutseid ja eelkõige tulusamat teenistust, olge aktiivsem aasta teisel poolel. Juuli ja august on selleks parim aeg - eriti neile, kes on otsustanud õppida uue eriala või minna tööle mõnda teise linna.

Teie ettevõtmisi saadab uskumatu edu, kui tegevusvaldkond on seotud kas infotehnoloogia, ettevõtluse organiseerimise või õpetamisega. Kasuks tuleb ka keeleõpe. Skorpionil, kes on seotud loomingulise tööga, kujuneb viljakaks september.
Raha ei ole sel aastal teie kõige parem sõber, läbi raskuste suudate ära elada just nii paljuga, kui teil seda on. Raha juurdeteenimiseks on head ajad päris aasta alguses ja lõpus (muu hulgas ka hooajatöödel). 7. oktoobrist 17. novembrini võtke aga oma säästud kontrolli alla - mõtlematult majandades võite ennast siis väga lihtsalt pankrotti lasta.

Kuni 3. juulini võite mõne sõbraga vaidlema või isegi tülli pöörata, pärast seda sujub suhtlus probleemideta. Kindlasti on läbikäimist tihedamalt septembris ja oktoobris.

Kodune elu on rahulik, igaüks toimetab oma asju ega piira teise tegemisi. Ka lastega suhtlemine sujub.

Vaba aega täidate sel aastal kultuuriürituste käimisega, hobid jäävad tagaplaanile. Romantilised suhted ja abielu kulgevad tõusujoones kuni 11. juunini. Kui varem ongi olnud probleeme, siis selle aasta esimesel poolel lahendate need.

Alates 5. oktoobrist muutuvad mõned Skorpionid liialt tõsiseks ja hakkavad oma võimetes kahtlema. Annate voli tujudele, erandjuhtudel võib ette tulla isegi depressiooni.

Teie tervis on muutlik. Ülepinge võib põhjustada peavalusid. Nõrgaks kohaks võivad osutuda kõrvad (hoiduge külmetustest!).

Ambur 23. november - 21. detsember

Töö ja karjääri alal ei lähe kuni 3. juulini kõik päris libedalt. Tööalased suhted on pingelised, ka uue töökoha otsingud võivad ebaõnnestuda. Kui olete juhi rollis, on teil üliraske otsuseid teha. Aasta teine pool on mitmeti edukam. Kui ihkate uut töökohta, proovige õnne septembris või oktoobris.

Rahaasjade ajamiseks on eriti soodsad ajad jaanuaris ja alates 17. novembrist kuni aasta lõpuni. Ehk leiate ka tasuva (ja samas arendava) lisatöö.

Sõpradest on teil sellel aastal palju abi. Eriti lähedased on teie suhted novembris ja oktoobris. Ka kodused suhted on teil sel aastal väga soojad ja sõbralikud, lastega lävimisel olete rõõmsameelne ja mõistev.

Üllatuslikult leiate võimaluse ette võtta mõni silmaringi avardav reis kuhugi eksootilisse riiki. Teile on meeltmööda kehaline tegevus, eelkõige sportimine. Võimaluse korral organiseerite ühiseid ettevõtmisi oma tuttavate ja sõpradega. Võite siduda end mõne sellise hobiga, millest olete ammu unistanud.

Teie abielu on igati korras. Eriti hea on see pärast 11. juunit, siis õnnestub teil lahendada ka mõni varasem erimeelsus. Aasta lõpus muutub teie kooselu kvaliteet. Üllatuslikult võite ka armuda või veidi flirtida. Üksikud võivad aasta teisel poolel endale sobiva kaaslase leida.

Hiljemalt 5. oktoobrist peale olge tähelepanelik, et kõik teie tegemised oleksid rangelt seaduslikud. Ka mõni pahatahtlik kaaslane võib teie mainet kahjustada.

Kui olete seotud suurte loomadega (s.h suured koerad), tuleks ettevaatlik olla, et nad teid ei vigastaks. Võimalik, et peate kedagi külastama mõnes kinnises asutuses (haigla, hooldekodu, vangla vms).

Teie tervis on hea ning kui oletegi olnud tõbine, siis paranete suure tõenäosusega enne juunit. Ka dieedipidamine annaks sel aastal soovitud tulemusi.

Kaljukits 22. detsember - 20. jaanuar

Kuni 5. oktoobrini tunnete Saturni pingeseisu tõttu, et miski ei liigu nii, nagu soovite, eriti tööl. Ka töökaaslastega võivad suhted segased olla. Teine pool aastast tundub paljuski helgem olevat, ka meeleolu paraneb.

Uue töökoha leidmisel on parimad ajad septembri algusest aasta lõpuni. Oma sõpradele võite selles vallas loota eriti novembris ja detsembris. Jaanuaris ja veebruaris võite aga kerge vaevaga leida mõne tasuva lisatöö.

Juba aasta alguses võib olla teil soov õppima asuda või katkenud õpinguid jätkata. Õpihimu kestab (ja õpingud on eriti edukad) kuni juulini, aga ka septembris ja oktoobris.

Pole välistatud, et ootamatult tekib vajadus või soov vahetada elamispinda. Need tehingud püüdke asjastada veebruari- või aprillikuusse (võib juhtuda, et just nendel kuudel tõuseb päevakorrale soodne pakkumine).

Sel aastal oskate paremini oma tööväsimust ja pingeid maandada ning aktiivsest kodusest elust uut energiat ammutada. Pereliikmete, sugulaste ja lähemate naabritega on läbisaamine suurepärane. Lapsed on teile samuti rõõmuallikaks, olete neile tõeliselt hea vanem. Võimalik on pere juurdekasv.

Teie seltskondlik elu on aasta esimesel poolel elav. Kooselu kulgeb märkimisväärsete tülideta, kuid aeg-ajalt tunnete puudust romantikast. Parimad ajad suhtesse värvi juurde tuua on juunis ja augustis. Kui olete üksik, võite just nendel kuudel tutvuda tulevase kallimaga.

Teie tervis peab ilusti vastu ja kui te põetegi mõnda kroonilist haigust, siis alates 11. juunist võiksite alustada ravi või seljatab organism haiguse iseenesest. Juunis võib olla mitmeid kõhuvalupäevi (enamasti on need tingitud ületöötamisest või mõnest konfliktist).

Veevalaja 21. jaanuar - 18. veebruar

Sel aastal on teie karjäär ja isiklik elu seotud suurte muutustega: kord on kõik hästi, siis jälle loobitakse kaikaid kodaraisse. Rahutu loomuga aasta põhjustab väsimust või on senine töö muutunud teile suisa vastumeelseks. Parema meelega lööksite kõigele käega ja puhkaksite mõnda aega.

Kui vähegi rahaliselt hakkama saate, võite ise töölt lahkuda, välistatud pole ka koondamine (ohtlikud ajad selleks on 23. augustist 7. oktoobrini). Kui saate aga uue töö või loote oma firma, ei pruugi asi päris pikka aega rööbastele joosta.

Täiesti uute alguste ja muutuste aeg algab 5. oktoobrist ja kestab kaua. Selle esimeseks sammuks võibki olla eelmisest tööst loobumine.

Rahaline seis on kõikuv, ent kuidagi saate hakkama. Kui tegelete loomingulise tööga või olete tööl firmas, kus on palju suhtlemist, võite mõningaid rahasüste saada 14. jaanuarist 8. veebruarini, 14. veebruarist 2. märtsini ja/või 23. märtsist 17. aprillini (õnne võib olla loteriis või abistab teid keegi).

Seltskondlik elu muutub aktiivsemaks 11. juunist, sealt edasi keskendute ka rohkem lastele või lastelastele. Kooselu Veevalajad sel aastal üldjuhul ei katkesta - isegi siis mitte, kui see on pisut hapuks läinud. Suurepärane oleks koos reisida. 26. juunist 1. septembrini üritate iga hinna eest ja kas või tujutsemisega oma õigusi kehtestada. Jälgige, et sel ajal ei tuleks tülitsemist raha pärast, sellel võib olla tõsiseid tagajärgi.

Romantilised suhted on haripunktis ja keegi võib tulla ka üksikute ellu. 6. septembrist 3. oktoobrini vajate erilist õrnust, hellust ja armastust ning olete valmis ka ise seda kõike partnerile kuhjaga pakkuma.

Tervis võib olla muutlik. Rasked tõved jäävad tõenäoliselt olemata. Juunis võib ette tulla seedehäireid.

Kalad 19. veebruar - 20. märts

See on aasta, kui mõned Kalad (olenemata vanusest) leiavad, et just nüüd on vaja hakata ennast täiendama. Alates oktoobrist ongi suurepärane aeg õpingud käsile võtta. Õppima asumine ongi Kaladele selle aasta tähtsaim ülesanne. Enda võimeid ei tohi alahinnata, ehkki kipute seda tegema. 7. oktoobrist 17. novembrini võite aga tunda, et muutlik eluviis ei too midagi head. Tööl võib siis tekkida pahandusi - võite ülemustega riidu minna või isegi töökoha kaotada. Kui olete ise ülemus, võib teie asutusel raskusi olla.

Päris aasta alguses ja lõpus on teie elus periood, mil veidi aega pühendute ühele konkreetsele tööle - olgu see olemasolev töökoht või avaneb teil ootamatu võimalus mõnes projektis kaasa lüüa.

Rahamured teid sel aastal ei ohusta. Raha tuleb ja läheb küll tihti väga ootamatult. 8. veebruarist kuni märtsi lõpuni on kasulik koostada detailne eelarve, kuidas oma raha aasta jooksul kasutada. Samal ajal võite leida soodsa võimaluse raha teenimiseks. See on ka aeg, kus võiksite juttu teha palgakasvust.

Sel aastal on sõbrad teie lähedal, vajaduse korral abistate üksteist ilma suurema palumiseta. Koduses elus pulbitseb tahe teha ümberkorraldusi, täituvad paljud soovid. Saate suurepäraselt läbi kõigi pereliikmetega ning eriti tähtis on kodu teile 11. juunist kuni aasta lõpuni.

Lastega olete ehk liigagi hellitav. Suurepärane aeg nendega hea kontakti saavutamiseks on juunis ja augustis. Suvel on paljudel oodata ka pere juurdekasvu või teete ise otsuse üks pisike juurde muretseda.

Võimalik, et nii mõnedki Kalad armuvad, eriti kui nad on kaua üksindust tundnud. Erimeelsusi armastuse rindel pole sel aastal ette näha ja kui keegi katkestabki kooselu, läheb see emotsioonivabalt ja riiuta.

Tervis on algaval aastal hea.

Jaga artiklit

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Marge Sillaots
Telefon 51993733
marge.sillaots@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis