Lauren Scruggs (SIPA/Scanpix)

USA modell Lauren Scruggs, kes möödunud laupäeval kõndis lennuki töötavasse propellerisse ja kaotas selle tagajärjel käe, on suutnud lõpuks öelda oma esimesed sõnad pärast õnnetust.

Perele andis Laureni paranemiseks lootust see, et neiu pärast mitmeid operatsioone arstile oma nime sosistas, kirjutas au.news.yahoo.com. Samuti suutis ta öelda oma emale ja õele, et armastab neid.

Neiu on kohutava õnnetuse tõttu nüüdseks kaotanud oma käe ning lisaks võib tal olla ajukahjustus ja vasak silm pime. Lennuekspert Steve Blackman avaldas aga, et see on tegelikult imede ime, et Lauren üldse juhtunust eluga pääses. "Need propellereid tapavad, kui liiga lähedale sattuda. Kui mootor töötab täie kiirusega, siis imeb see lihtsalt inimese enda sisse," rääkis Blackman.

Modelli isa Jeff Scruggs tunnistas saates „Good morning America", et juhtunu oli tõeline šokk ja nad palvetavad Laureni eest. "Meile öeldi, et ta läks lennukist välja ja ma oletan, et ta läks pilooti tänama," ütles ta. Täpsest põhjust ei teata, miks neiu ikkagi propellerile otsa kõndis.

Lauren oli eralennukil, mis lendas üle linna, et näha jõulutulukesi.

Jaga artiklit

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Marge Sillaots
Telefon 51993733
marge.sillaots@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis