Kas su sügis kujuneb armuküllaseks või närvlikult töiseks? Kas tasub suu kinni hoida või kõik südamelt ära rääkida? Ehoroscope2011.com õpetab, mida eri horoskoobimärkide esindajatel lähikuudel silmas tuleks pidada.

Jääral on liiga palju raudu tules

(21. märts – 19. aprill)

Jääral tasuks oktoobris tempot maha võtta. Sul on liiga palju raudu tules, see väsitab. Keskendu korraga ühele asjale. 11. kuupäeva paiku võib su ellu saabuda uus silmarõõm. Mõni ime, et sa temast mõeldes unelema kipud ning end tööle sundida ei suuda. Ent sammu edasi tasa ja targu. Kõik pole nii roosiline, nagu paistab. Jälgi ümberkaudsete inimeste sõnumeid ning enne mõtle, siis ütle.

Novembris aga saabub Jäära jaoks säramise aeg. Avasta endas uuesti tahke, mille olemasolu oled viimasel ajal unustanud. 14. ja 18. novembri vahel võib ette tulla konflikte partneriga. Üks asi on sõltumatuse kuulutamine, aga türanniks muutumine on midagi muud. Otsi mõtlemiseks kodus vaikne nurgake. Ent ära oma väärtushinnaguid kodurahule ohvriks too. November peaks lõppema leebelt ja laisalt, kuna nüüd algab su elus uus tsükkel.

Detsembri esimesed nädalad võivad Jäära kaugetele reisidele viia. Siis on tähtis teistega sidet pidada. Kuid jõuluajal peaks Jäär täiuslikku õnne nautida saama. Kõik on ideaalne nii raha- kui armuasjus. Tilk tökatit meepotis: mõni sõber võib end ootamatult inetust küljest näidata.

Sõnn võib omaenda kodus võõraks jääda

(20. aprill – 20. mai)

Sõnni peaks selle sügise algul saatma hiilgav karjääriedu. Ent vaata ette, et sa töiste aegade tõttu kodus päris võõraks ei jääks. Sa ei pruugi märgatagi, kuidas pere juurest eemal viibimine su suhteid kahjustada võib – iseäranis pärast 11. oktoobrit. Lisaks hoia rahaasjadel silm peal, et ebameeldivaid üllatusi ei tuleks. Võid märgata oma büdžetis kahtlasi lekkeid.

Novembris võid tunda väsimust, 14. ja 18. kuu päeva vahel tahtmist sissepoole vaadata. Töömured võivad kaasa tuua haiguse või viia sind nii suurde ahastusse, et räägid suu puhtaks. Ettevaatust, su jutt võib olla liiga aus. Ent selle mahavaikimine võib omakorda põhjustada haigestumist (näiteks kurguvalu), nii et püüa lihtsalt diplomaat olla. Pärast 21st kuupäeva valdab sind taas energiapuhang. 29ndal ei maksa pilli lõhki mängida.

Detsembris tahaks helde Sõnn lähedasi kallite kinkidega üle külvata, ent pea meeles: kõige tähtsam kink on armastus. Pühadeajale võib krooni panna sõit lapsepõlvekoju või juurte juurde. Oled aastaga ammutanud elutarkust, mida teistele jagada.

Kaksikud valvaku nii südant kui tengelpunga

(21. mai – 20. juuni)

Kaksikutel tuleb sügise esimestel nädalatel õige valvas olla, et nad endast väära muljet ei jätaks. Enne, kui otsuse langetad, kaalu teiste tegutsemismotiive. Kui võimalik, lükka tähtsate otsuste langetamine hoopis novembrisse, mil pea on klaarim. Pärast 20. oktoobrit võib sind oodata edenemine karjääriredelil. Pärast 16ndat võib ette tulla ka mõni komandeering.

November peaks karjääri suhtes soodne olema. Palju on ka ühiseid tegemisi sõprade seltsis. Kuid valva nii oma rahakotti kui südant: keegi võib sind kompromiteerivasse olukorda seada. Ära lase endaga manipuleerida ja ütle vajadusel ei.

Detsembris peaksid Kaksikud arusaamisele jõudma, kuivõrd väärtuslik on talle tema elukaaslane. Ole tähelepanelik ja jälgi, millises suunas kallim astuda tahaks.

Vähki võib oodata armastus tööpostil

(21. juuni – 22. juuli)

Oktoobri keskel võiksid oma rahaasjadele pilgu peale visata. Ühised finantsid peaksid heas seisus olema, kuid igapäevastel kulutustel tasub silm peal hoida. Tööl on oktoobris palju sebimist. Vaata, et sa üle ei pinguta, muidu võid haigeks jääda.

Novembris tõotab Vähki tabada inspiratsioonipuhang. Märkad endas sügavamaid hoovusi. 14. ja 18. kuupäeva vahel võib kallimaga tekkida eriarvamusi, mille keskmes on kodu ja töö. Väikestes asjades võid järele anda, kuid hoia kannad kindalt maas. Vähk peab olema tugev ja otsusekindel.

Kuu lõpus võib lõkkele lüüa kontoriromaan või sulle võidakse anda palgakõrgendust.

Ära poes laristama kuku. Ajad oma eelarve lõhki ja kitkud pärast ahastusest juukseid. Jõuluajaks on Vähk omadega täiesti läbi, ent partner võib teda üllatada millegagi, mis Vähi ellu uut energiat toob.

Lõvile osutub juhipositsioon koormaks

(23. juuli – 22. august)

Sel sügisel mõlguvad sul mõtteis romantika ja abielu. Kui oled südame juba ära kinkinud, püüa olemasolevat suhet tugevdada, ilmutades oma tundlikumat külge. Vallalise Lõvi ellu võib astuda keegi, kes on küll intrigeeriv, kuid ei pruugi osutuda üldse selliseks, nagu paistab. Oktoobri lõpupäevil võta luubi alla ühised rahaasjad. Tulekul võib olla palgakõrgendus.

Novembris jätkub action rahasektoris. Otsustega tasub viivitada. Kuu keskel võidakse su suhtlussuutlikkus proovile panna. Ehk langeb sülle juhtiv amet, mille nõudlikkus ehmatab su ära? Süüvi oma sisemusse ning otsi sealt vajalikke sõnu ja jaksu. Kuu lõpul võid kergendustundest ülemeelikuks muutuda, kuid pea meeles: ainus, kes maksab kinni valel hetkel öeldud jah-sõna, oled sina ise.

Detsembri algul pulbitsed loomingulisusest. Tee midagi, mida elu lõpuni mäletada saad. Pühadeajal härdud inimeste peale, keda saatus pole hellitanud. Võid teha helde annetuse. See võib sulle kuulsust tuua, ent olulisem on rõõm südames.

Neitsi peab eemale hoidma keelepeksjatest

(23. august – 22. september)

Oktoobri esimesel kahel nädalal on sul kalduvus üle töötamiseks. See võib kuu lõpus tervisehädadega kätte maksta. Aeglusta tempot – ja veel: hoia töö juures keelepeksjatest eemale. Kuu teisel poolel keskendu kodusele elule. Võta nõuks veeta aega nende seltsis, kes sinult vastuseid ja tröösti otsivad.

Novembris võib suhtevallas midagi drastilist juhtuda. Aga see võib osutuda võimaluseks oma suhet hoopis teise nurga alt vaadata. Laps või kallim võib sind seada olukorda, kus sul tuleb valida. Kuna otsusel on pikaajaline mõju, kaalu põhjalikult. Ei ütlemine pole kuritegu. Ning veel: kui segadusi tekitab mõni silmarõõm, ära aja seksi armastusega segamini. Novembri lõpus keskendud taas tööasjadele. Vii end oma valdkonna uusima tehnikaga kurssi.

Detsembris soovid, et pühad tuleksid perfektsed. Paraku on sul väga vähe aega, nii et palu lähedastelt abi. Jõuluvana võib tuua romantikat nii vallalistele kui kindla partneriga Neitsitele. Võta armastus avasüli vastu.

Kaalud on armastuseks piisavalt elutarkust kogunud

(23. september – 22. oktoober)

Oktoobris valgustab Päike su romantikamaja. Võimalusi armuloo tekkeks võib tulla rohkem kui üks. Ent pea meeles: kõik ei pruugi olla kuld, mis hiilgab. Kuula sel kuul oma südamehäält iseäranis hoolikalt. Oktoobri teises pooles ole sõnadega ettevaatlik – neist võib pahandust tulla. Kaalu oma sõnu hästi hoolikalt. Lubadusi anna alles novembris.

Novembri paaril esimesel nädalal koguneb partnerlussuhetesse pingeid, mis ootavad vallandumist. See, kuidas sa olukorraga toime tuled, on väga oluline. Kui aga oled vallaline, ootab armastus järgmise nurga taga. Oled selleks piisavalt palju elutarkust kogunud. Novembri lõpus ei tasu aga päris pööraseks minna.

Detsembris tee kõik pühadetoimingud aegsasti ära, muidu läheb hullumajaks. Pühad veedad lähedaste ringis diivanil peesitades.

Skorpioni huvi äratab täiesti ootamatu inimene

(23. oktoober – 21. november)

Skorpion on sügise hakul kodulembene. Töö juures võidakse selle peale küll kära tõsta, kuid mõni isik võib seal lihtsalt tühja lärmata. Oktoobris hoia oma rahaasjadel silm peal. Pärast 16ndat võib tulla tagasilöök. Kui oled selleks valmis, suudad õigeaegse tegutsemisega pahimast pääseda.

Novembris võib su huvi äratada keegi, kellesarnast sa varem kohanud pole. Mõnusat pinget võib jätkuda järgnevateks kuudeks. Kuu keskel hoia tervist, iseäranis kurku. Kui võimalik, väldi reisimist. Ära anna õdede-vendade survele järele. Lükka üldse kõik edasi, mis võimalik. Novembri lõpp möödub koduseinte vahel nokitsedes ja koristades.

Detsembris tuleb Skorpionil tõdeda, et seljataga on suurte muutuste aasta. Su väärtussüsteem on pea peale pööratud. Mõistad sa nüüd, mis elus tõeliselt oluline on?

Amburit ähvardab kodune skandaal

(22. november – 21. detsember)

Amburil võib oktoobris sekeldusi tulla kahes valdkonnas. Esiteks – suhtu igasugusesse suhtlusesse ülitähelepanelikult. Teiseks võib su kallim skandaali tekitada. Kuula ära, mida tal öelda on. Pärast 20ndat kuupäeva tundub kodu tõelise rahusadamana.

Novembris võivad nii raha- kui ka armuasjad tule alla sattuda. Kuu keskel võib probleeme olla ühisvaraga. Hoidu ennatlikest otsustest. Vallalist Amburit võib kuu lõpus tabada armunool. Detsembris aga on Ambur iga seltskonna nael. Tõmbad vastassoo pilke ega pruugi sellest ise teadlikki olla. Kui sul on kindel armsam olemas, leia tema jaoks aega. Pühad soovid veeta kodus – las teised tulevad vahelduseks sulle külla.

Kaljukitsel tuleb rahaasjus kuss olla

(22. detsember – 19. jaanuar)

Oktoobris, eriti kuu teises pooles, on su rahaasjad löögi all. Jälgi nii sissetulekuid kui ka väljaminekuid. Ära usalda kuulujutte ning ära paljasta oma finantsseisu saladusi. Pärast 16ndat on sul lisaks ülepingutamise oht nii tööl kui ka trennis.

Novembris aga pulbitseb Kaljukits energiast – ehk isegi ülemäära. See võib armusuhte löögi alla seada. Võimalik, et sind süüdistatakse enesekesksuses. 22. novembri järel süstivad Päike ja Merkuur sinusse loomingulist energiat. Planeeri hoolikalt, et sul järgneva poolteise kuu jooksul oma tegemisi korrata ei tule.

Nagu ikka aasta lõpul, tunned detsembri esimestel nädalatel väsimust. Aeglusta tempot, ära üle pinguta, muidu nuheldakse sind mõne tervisehädaga. Pärast 21. detsembrit tunned, nagu oleks sinusse uut hingust puhutud. Su teinepool võib sind väga erilise kingiga üllatada.

Veevalajal on aeg oma unistused ellu viia

(20. jaanuar – 18. veebruar)

Oled viimased kuud aina unistanud. Nüüd on aeg oma soovid täide viia. Oled oktoobris tõeline säratäht, kes inimesi ligi tõmbab. Pärast 11ndat vali lähedaste seltsis hoolikalt sõnu, sest kuu lõpuni võib sul tegemist tulla petlikkuse ja pettustega. Vallaline Veevalaja võib 12. oktoobril kohata kedagi huviäratavat. See isik võib paista sinust vanem või targem, ning just see sind paelubki.

Novembri keskel kasvab kulissidetagune surve talumatuks. Piitsutad end takka või lubad teistel seda teha. See võib kaasa tuua haigestumise ja rivist väljalangemise. Ole sõnadega ettevaatlik. Kuid vahel on suu puhtaksrääkimine ainus viis pingeid hävitada.

Detsembris paistab kõik paika loksuvat. Sõbrad on sulle toeks, kuid ära unusta oma kõige kallimat ega suru alla loomingulisi tunge. Samuti ei maksa söögi-joogiga liialdada.

Kaladel on vastassoo hulgas lööki

(19. veebruar – 20. märts)

Kalad tahaksid oktoobris lihtsalt uimerdada, kuid tööl hoitakse sind rakkes. Energia hakkab tagasi tulema alles pärast 20ndat. Alates 11. oktoobrist ole ääretult ettevaatlik ravimite või uimastite, suitsu ja napsiga. Need võivad sulle väga halvasti mõjuda. Kui sul on terviseprobleeme, pöördu spetsialisti poole.

Novembris mõjuvad Kalade sodiaagimärgi esindajad vastassoole lausa magnetina. Võid tutvuda ahvatlevate inimestega. Kuu keskel võib ühe silmarõõmu ettepanek sind ebamugavasse olukorda seada, kuid ühtlasi olla lahenduseks ammusele probleemile. Tasakaal on habras. Vaja on põhjalikult rääkida. Ole aus nii teise kui ka enda vastu.

Ülejäänud november peaks tulema lõbus. Kuu lõpus võib su pangaarvele laekuda ootamatu summa, ent ära seda ära raiska.

Detsembri esimestel nädalatel õnnistatakse sind töise au ja hiilgusega. Oled selle ära teeninud. Ent oled edule lõivu maksnud pereelu arvelt. Püüa uuesti kodule keskenduda.

Jaga artiklit

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Merilyn Närep
Telefon 51993733
merilyn.narep@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis