TV3 alustab sügisel uue telemänguga "Rahaauk", kus võidusumma 100 000 eurot antakse mängijatele kätte kohe šõu alguses; see, kas hiiglaslik rahahunnik osalistele ka alles jääb, sõltub nende nupukusest.

Eesti telemängude ajaloo suurim võidusumma 100 000 eurot kuulub mängijatele juhul, kui nad saatejuht Alari Kivisaare esitatud kaheksale küsimusele õiged vastusevariandid leiavad ja nende valduses oleva sularaha sellele panustavad. Küsimused ei nõua vastajailt teadusdoktori kraadi ning lisaks on osalistel võimalus valida meelepärane teema. Valede vastuste korral rahahunnik väheneb.

Kuna mängus osaletakse paarikaupa, siis oodatakse saadetesse registreeruma erinevaid usaldusväärseid paarilisi – näiteks abikaasasid, sõpru, õdesid-vendi, lapsevanemaid, armukesi, naabrimehi ja teisi, kes end paarina hea meeskonnana tunnevad.

"Rahaauk" ootab mängus osaleda soovivaid paare endast teada andma TV3 kodulehel, kus on vaja täita ankeet.

"Rahaauk" põhineb uuel maailmakuulsal formaadil Money Drop.

Jaga artiklit

Pildista loomaaias ja võida väga vinge fotokas!

Tallinna loomaaed, Fotoluks ja Õhtuleht kutsuvad 1. -31. augustini osalema loomaaia 75. sünnipäeva puhul korraldataval fotovõistlusel ZoFo 2014! Peaauhinna Sigma DP2 Merrill paneb välja Fotolux AS, lisaks auhinnad Tallinna loomaaia ja Õhtulehe poolt.

Lae pildid
Auhind

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Piret Sarv
Telefon 614 4094
Piret.Sarv@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis