MEREÕHK TEEB VABAKS! Katamaraan Illo kapten Villu Tamtik naudibki purjetamise juures enim, et kõrvu ei häiri mootoriurin ja alus liigub vaikselt sahisedes looduse jõul mööda vett edasi. (Teet Malsroos)

Tahad nautida purjetamise mõnu, aga sul pole tuttavat meremeestki, purjekast rääkimata? Pole probleemi! Kogu vahva seltskond kokku, võta kaasa üks korralik piknikukorv ning mõnus pleed või soe jakk ja telli jaht või katamaraan koos kapteniga.

Kamba peale ei lähe see sugugi hirmkalliks, mõnusalt romantiline tiir hea seltskonnaga on iga makstud senti väärt. Keskmiselt tuleb igaühel lihtsamat sorti sõidutamise eest välja käia paarsada kuni pool tuhat krooni, olenevalt seltskonna ja jahi või katamaraani suurusest. Mida rohkem inimesi, seda soodsam lõbusõit tuleb.

Suurim valik eri aluseid on aadressil sailing.ee. Lõbusõite pakuvad ka purjekas.ee; swest.ee; jahtsinilind.ee; jahireisid.ee.

Jaga artiklit

Pildista loomaaias ja võida väga vinge fotokas!

Tallinna loomaaed, Fotoluks ja Õhtuleht kutsuvad 1. -31. augustini osalema loomaaia 75. sünnipäeva puhul korraldataval fotovõistlusel ZoFo 2014! Peaauhinna Sigma DP2 Merrill paneb välja Fotolux AS, lisaks auhinnad Tallinna loomaaia ja Õhtulehe poolt.

Lae pildid
Auhind

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Geidi Raud
Telefon 614 4056
geidi.raud@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis