"Olen leidnud endale hingesugulase ja partneri kogu eluks! Ma teadsin seda juba siis, kui sa rohkem kui aasta tagasi ühel aprilliöösel mu koduuksest sisse tulid," pihtis poliitik Vilja Savisaar pulmatseremoonial ooperilaulja Taimo Toomastile.

"Tegelikult olin ma sind enne seda ööd vaid korra oma elus kohanud, aga sel ööl tundus mulle, nagu ma tunneks sind terve igaviku. Sa olid kuidagi nii tuttav mulle," nurrus Vilja Taimole eile kell kuus alanud tseremoonial. Valges pruutkleidis Vilja oli väga loomulik ning kaunis oma šikilt hõbehallis kuues peigmehe kõrval. Pehme ja soe meretuul jagas noorpaarile lahkelt paitusi.

Kannab Taimot südames

"Oma elatud elu ei saa päevapealt unustada ega minema pühkida," rääkis Vilja tseremoonial Taimole. Jätkates: "Mu armastus on hell ja õrn. Kannan sind alati oma südames ja tahan sulle rõõmu valmistada. Suurim kingitus, mida ma sulle elus anda saan, on meie koosveedetud aeg ja me peame selle eest jumalat paluma, et ta meile seda aega palju annaks."

Õnnenaeratus ei kadunud kordagi Vilja huulilt, terve abielutseremoonia vaatas Vilja oma kohe-kohe seaduslikuks abikaasaks saavat Taimot andunult. Taimol samas oli vahepeal nihverdamist: et end sättida või fotograafide poole kiigata.

Palju sõpru ja kolleege

Dokumendid allkirjastatud ja abielusõrmused sõrmes, järgnes armastust kinnitav kirglik suudlus. Vilja aga sattus peigmeest vist veidi toonima, nii et Taimo hetk pärast suudlust kärmelt käeseljaga huuled puhtaks pühkis. Pulmamuusikat mängis orkester Mart Sanderi juhtimisel, laulsid tütarlastekoor ja Hanna-Liina Võsa.

Kahe inimese armastuse triumfi olid tunnistama tulnud paari parimad sõbrad ja kolleegid.

Juba kella viiest algas autode voorimine peokohta. Pikast autoderivist jalutasid mööda Siiri Oviir, Riho Rõõmus, Marje Hansar, Marko Pomerants. Värava juurde lasid end sõidutada Kalle ja Merle Klandorf, Raimo Kägu ja Kristiina Ojuland. Taksoga saabusid Siim ja Kristi Kallas. Aga ka näiteks Kersti Toots.

Jaga artiklit

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Merilyn Närep
Telefon 51993733
merilyn.narep@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis