Pärast Elisa kõnekaardi kasutustingimuste muutmist on raha teenimise eesmärgil petuskeemi kasutanud inimesed üle kolinud Elisa Max 350 paketti.

"Paketi tingimusi kuritarvitanud inimesed kasutasid paketti ainult välja helistamiseks ja tühikõnede tegemiseks," selgitas Elisa suhtekorraldusjuht Marika Raiski. "See näitas, et samasuguselt Elisa kõnekaardiga pandi kõnesid tegema nn kõnerobotid, et seeläbi teenida Tele2 Eesti ASi Smart kõnekaardile boonuspunkte. Ilmselgelt ei olnud see enam Elisa Max 350 paketi eesmärgipärane kasutamine – kõnede tegemine teiste isikutega suhtlemise eesmärgil."

Täpsemat infot petuskeemi kohta võib leida SIIT!

Raiski ütles, et paketti välja töötades ja lansseerides toimis Elisa heas usus, eeldades klientide poolt paketi mõistlikku kasutamist, mille kohaselt kliendid kasutavad antud paketti nende poolt pakutavate sideteenuste tavapärases mahus tarbimiseks ning ei sega teisi sideteenuste kasutajaid.

"Kirjeldatud eeldused olid ja on sätestatud Elisa Max 350 paketi tingimustes, kuid kahjuks need eeldused osade klientide puhul praktikas ei täitunud," lisas Raiski.

"Valdavalale enamusele klientidest ei too tingimuste muutmine kaasa ebamugavusi, sest enamik Elisa Max 350 paketi kasutajate poolne sideteenuste tarbimine ei ületa pakkumisega seatud mõistliku kasutuse hinnapiiri helistamisel teistesse võrkudesse. Kõik Elisa võrgusisesed kõned on jätkuvalt piiramatult tasuta," kinnitas Raiski.

Muudetud pakkumise tingimustega saab tutvuda Elisa kodulehel. Paketi pakkumistingimuste muudatus jõustub 1. septembrist.

Jaga artiklit

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis