Viimasel ajal kõigi võimaluste ja ahvatluste maal Ameerikas Los Angeleses kanda kinnitanud Janne Saar tegi lisaks lugude kirjutamisele kaasa ka Kerli Kõivu muusikavideos "Tea Party".
"Kõik imestavad, et kuidas me nii väikese eelarvega nii palju asju oleme video jaoks saanud, aga meil teevad kõik tasuta tööd - isegi stilistid, juuksurid, meikarid, paljud asjad tegin ma ise, nukud tegi väga tuntud nukumeister," rääkis Kerli ajakirjas face|control.
"See pidi olema ühepäevane shoot, aga see venis kolme päeva peale ja me ei maganud vahepeal üldse!" jutustab Kerli muusikavideost, mis sai muinasjutulise ajendi filmist "Alice Imedemaal", mille kaks tunnuslugu on Kerli lauldud.
Kerli lubas, et kui Janne peaks enda uutele lugudele videot filmima hakkama, on ta kindlasti temale ka samamoodi toeks.
Jannel oli Kerli videos kanda paarisekundiline flöödimängija roll.





























































