"Võta või jäta!" saatejuht Sepo Seeman. (Teet Malsroos)

TV3 hoogne telemäng "Võta või jäta!" erutab peagi jõudsalt kasvanud rahapuuga - uuel hooajal on saate peaauhinnaks miljon krooni.

Sepo Seemani juhtimisel septembrikuus jätkavas telešõus on mängija ees 26 rahakohvrit, mille seast tuleb teha parim valik ehk leida see "õige", kus sees peavõit - miljon krooni.

Esmapilgul pole kohvrivalikus midagi keerulist, sest sobivalt valitud strateegia, külma närvi, hea õnne ja publiku poolehoiu toel on kõik võimalik. Samas võivad pankuri kiusatuslikud pakkumised ja 10 sendist kuni miljoni kroonini kõrguv rahapuu mängija pea lausa segi ajada.

"Võta või jäta" näol on tegemist maailmakuulsal formaadil "Deal or No Deal" põhineva telemänguga, mis vaatajate jaoks on emotsionaalne, põnev ja lõbus, osalejale pakub aga mängurõõmu ja nüüdsest ka ahvatlevat võimalust miljonäriks saada.

Jaga artiklit

Pildista loomaaias ja võida väga vinge fotokas!

Tallinna loomaaed, Fotoluks ja Õhtuleht kutsuvad 1. -31. augustini osalema loomaaia 75. sünnipäeva puhul korraldataval fotovõistlusel ZoFo 2014! Peaauhinna Sigma DP2 Merrill paneb välja Fotolux AS, lisaks auhinnad Tallinna loomaaia ja Õhtulehe poolt.

Lae pildid
Auhind

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Piret Sarv
Telefon 614 4094
Piret.Sarv@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis