kroonika

ILM TALLINN

N 27.10
7 °
R 28.10
9 °
L 29.10
6 °
P 30.10
4 °

Horoskoop

aries

Jäär

Mõni suhe või olukord võib võtta pingelised pöörded. Uusi ärikontakte ei tasuks täna luua, sest need tooksid kaasa hilisemaid lahkarvamusi. Ka suhted sõpradega võivad põhjustada erimeelsusi.
taurus

Sõnn

Kõik üks-ühele suhted on heas seisus. Õige hetk püsitutvuse loomiseks. Neil päevil paelub sind kõik sensatsiooniline ja ebatavaline. Võid seetõttu võtta ette asju, mida sa tavaliselt ei teeks.
gemini

Kaksikud

Mõni suhe võib võtta kummalisi pöördeid. Sinust kas saadakse valesti aru või ajab su partner asjad keeruliseks. Kuid päev sobib suhtlemiseks kunstnike või siis lihtsalt boheemlastega.
cancer

Vähk

Ürita mitte oma organismi proovile panna. Kindlasti vajad piisavalt nii und kui ka korralikku toitu, samuti võid olla ülitundlik külma ja niiskuse suhtes. Su lemmikloom võib vajada rohkem tähelepanu.
leo

Lõvi

Tunned vajadust liikumise ja põnevate suhete järele, kuid asjaolud sunnivad tegelema töö ja muude igapäevakohustustega. Kuid kui saad töölainele, võid olla väga produktiivne ja leida oma töös uusi võimalusi.
virgo

Neitsi

Päev soosib meeldivaid ja huvitavaid suhteid nii naabrite kui ka kodustega. Teisel tasandil suudad nüüd oma hingesügavustest kätte saada infot, milleni sa ehk muidu ei ulatu – kirjuta ilus luuletus!
libra

Kaalud

Veenuse ja Saturni täpne kvadraat võib sind muuta liiga murelikuks või siis pisiasjadesse takerduvaks. Mõni suhe võib sinult rohkem nõuda, kui sooviksid. 16.51 – Kuu Kaaludes.
scorpio

Skorpion

Tänases päevas võib sisalduda võtmesündmus, enne või vihje, mis annab sümboolsel tasandil millestki sulle olulisest märku. Seega ole valmis lugema märkide keelt.
sagittarius

Ambur

Peaksid nüüd hoolikalt kaaluma, millele pühendada tähelepanu ja millele mitte. Kui end killustad, võid sattuda ajahätta. Keskendu vaid kõige olulisemale.
capricorn

Kaljukits

Veenuse ja Saturni ühendus võib muuta sind kinniseks ja eemalehoidvaks. Ürita asju natuke kergemalt võtta, viska nalja või lase naljal ennast visata. Mine külla tuttavale lõuapoolikule!
aquarius

Veevalaja

Päev toob esile sulle tüüpilised iseloomuomadused, nagu sõltumatus, fantaasiarikkus ja originaalsus. Samas võib mõni suhe võtta ootamatuid pöördeid. Õhtul mine kindlasti seltskonda ja tee tutvust uute nägudega.
pisces

Kalad

Jälgid kõike justkui eemalt. Su eemalolev hoiak hakkab teistelegi silma ja see võib näiteks ärilises suhtlemises probleeme tekitada. Kuid loomingulises plaanis oled äärmiselt produktiivne.

Anekdoot

Kaks mutti saavad tänaval kokku. Üks kiidab: "Tead, mu poiss kirjutas, et ta oli tripperi saanud!"
"No mis sellest kasu on! Niikuinii joob selle maha!"

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis