ILM TALLINN

22°
L 2.07
25 °
P 3.07
19 °
E 4.07
15 °
T 5.07
15 °

Horoskoop

aries

Jäär

Sekkud asjadesse, mis ei ole tegelikult üldse sinu rida. Samas on sul praegu rohkelt energiat ja oled seltskonnas populaarne. Parim päev millegi pöörasega tegelemiseks!
taurus

Sõnn

Kuu liigub kuni kella 14.44ni veel Sõnnis. Veenuse ja Pluuto vastaseis muudab sind fanaatiliseks ja armukadedaks. Su sõnad ja kehakeel mõjutavad inimesi rohkem, kui arvatagi oskad.
gemini

Kaksikud

14.44 – Kuu Kaksikutes. Kui lähed täna õhtul kuskile pidutsema, siis ole ettevaatlik ja jää mõõdukuse piiridesse. Hoia oma asjadel ja ka jookidel silm peal!
cancer

Vähk

Vähis liikuv Veenus on täpses opositsioonis omastava ja armukadeda Pluutoga. Niisiis ole valmis selleks, et keegi üritab sinu üle mingit kontrolli saavutada. Samas on võimalik vägagi kirglik tutvus.
leo

Lõvi

Kosmiline muster võib sinus esile kutsuda omapäraseid hingeseisundeid. Praegu oled sa rohkem unistuste lainel, mistõttu pole väga praktilised ettevõtmised soovitatavad.
virgo

Neitsi

Praegused kohtumised võivad olla tulevikus määrava tähtsusega. Aeg soosib pikaajalise koostöö alustamist ja ühise strateegia väljatöötamist.
libra

Kaalud

Veenuse ja Pluuto täpse opositsiooni tõttu võib olla aktuaalne nii kadeduse kui ka armukadeduse teema. Samas on paljud su andurid laes, mistõttu oled võimekas.
scorpio

Skorpion

Tehniliselt keerukate asjade soetamine pole soovitatav – risk saada defektiga toode või osta lihtsalt «vale» asi – tegelikult vajasid hoopis midagi muud. Ka tuleks nüüd välistada kõik võlgadega seonduv.
sagittarius

Ambur

Kui töötad tähtsate failidega, ole eriti tähelepanelik! Kaos ja segadus seoses infoga on tõenäoline. Samas oled suuteline vaatama paljudele asjadele uudse ja värske pilguga.
capricorn

Kaljukits

Otsid oma mõtetele kinnitust või tõestust kelleltki teiselt. Aga miks sa arvad, et teised on sinust paremad eksperdid? Võiksid iseennast palju rohkem usaldada.
aquarius

Veevalaja

Kui soovid kellegagi tuttavaks saada, siis mine kindlasti mõnda avalikku kohta. Sa ei jää täna märkamatuks. Tähelepanu on sulle nüüd äärmiselt oluline. Oskad end näidata uuest ja huvitavast küljest.
pisces

Kalad

Nendel päevadel võib ette tulla olukordi, mis panevad su tahtejõu proovile. Sa ei tohiks nendele ahvatlustele järele anda, vaid jääma endale kindlaks – muidu on hiljem põhjust põdemiseks.

Anekdoot

Restorani garderoobis. Lord Williams pöördub ühe külastaja poole: "Vabandage, öelge palun, ega te ei ole juhuslikult lord Williams?"
"Ei, mis siis?"
"Ei midagi, te lihtsalt võtsite tema kasuka, aga lord Williams olen mina."

Päevatoimetaja

Kristin Aasma
Telefon 614 4068
kristin.aasma@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis