5
7
10
4
15
8
1
10
8
5
8
1
100
10
8

ILM TALLINN

17°
R 19.09
17 °
L 20.09
10 °
P 21.09
13 °
E 22.09
12 °

Horoskoop

aries

Jäär

Tunda annab vastuolu sotsiaal-ühiskondliku ja isikliku plaani vahel. Või siis tuleviku ja mineviku vahel. Bossi või mõne teise autoriteediga suheldes hoia madalat profiili ja kasuta üliviisakaid sõnu.
taurus

Sõnn

Sulle pakuvad pinget müstilised või väga erilised teemad. Peaksid leidma oma vaimule vaheldust. Osta näiteks mingi müstilise sisuga raamat või laula mantraid või loitse.
gemini

Kaksikud

Tahad silma paista, esineda. Võid selleks valida üsnagi kummalise tee – näiteks kurdad kogu aeg oma tervise üle. Kui oled kiirustav ja hooletu, võibki su tervis kannatada. Ehete ja riiete ostmiseks ebasobiv päev.
cancer

Vähk

Kuu liigub Vähi märgis. Päev toob esile sinu loovuse ja peene stiilitaju. Oled edukas seal, kus on vaja tajuda eriti peeneid seoseid ja kõrgeid vibratsioone. Hea päev müstiliste vidinate hankimiseks.
leo

Lõvi

Müstiline päev – paned kõike sügavamalt tähele – eriti just suhetega seonduvat. Kui oled kunstnik või luuletaja, kohtud arvatavasti oma muusaga või siis vähemalt tema asetäitjaga.
virgo

Neitsi

Aeg vaadata oma hingesoppidesse! Tegele oma hingejõudude ja alateadvusega. Püüa endast leida sisemise rõõmu allikas! Loe midagi müstilist, valmista endale talisman!
libra

Kaalud

Päev tekitab sinus huvitavaid, ehk isegi kummalisi mõtteid, mis erinevad su tavalistest mõttekäikudest. Mõni tuttav võib sulle rääkida asjadest, mis sind tõsiselt üllatavad. Ettevaatust loomadega!
scorpio

Skorpion

Sooviksid oma ellu rohkem kindlust. Otsid olukordi, kus saaksid nautida kahe jalaga maa peal olemise tunnet. Sinu suhted autoriteetidega on praegu pingelised või raskesti mõistetavad.
sagittarius

Ambur

Täna valitseb alateadvus. Päeva märksõnadeks on sügavus, tähendusrikkus ja salapärasus. Sa tunned rohkem, kui näed ja see loob üsna müstilise õhustiku. Suheteski naudid suuremat sügavust.
capricorn

Kaljukits

Täna läbistavad sind sügavad ja pisut müstilised meeleolud. Paned teraselt tähele kõiki sümboleid enda ümber. Praktilisel tasandil tuleks hoiduda võlgadest ja laenudest.
aquarius

Veevalaja

Päevas on erineva sagedusega vibratsioone – see avab su intuitsiooni väravad. Võid tulla hea lahenduse peale või kargab sulle pähe lihtsalt hea idee. Täna sobib ka kunst, müstika, maagia.
pisces

Kalad

Sinus olevad soovid ja varjatud ihad võimenduvad. Kirglikkus ühes või teises vormis tõuseb esile. Jälgi, et iha ja viha kohti ei vahetaks. Sotsiaalses plaanis võivad pingestuda suhted võimuesindajatega.

Anekdoot

"Kus sa puhkuse veetsid?"
"Esimese poole Šveitsi Alpides."
"Ja teise poole?"
"Kipsis."

Päevatoimetaja

Telefon 614 4072
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis