1
215
1
6
10
0
6
16
2
9
17
12
35
25
82
2
2
2
0
9
65
1
9
3
2
10
18
8
9
15

ILM TALLINN

N 30.10
8 °
N 30.10
7 °
R 31.10
8 °
L 1.11
5 °

Horoskoop

aries

Jäär

Kollektiivne tegevus kas siis sõpruskonnas või meeskonnas võib anda üllatavalt häid tulemusi. Aga seda vaid juhul, kui suudad säilitada tasakaalu enda ja teiste huvide vahel.
taurus

Sõnn

Mõni mõte, mida oled juba tükk aega peas veeretanud, muutub ootamatult konkreetseks ja sa asud seda ellu viima. Samas ole tähelepanelik ebaausate konkurentsivõtete suhtes.
gemini

Kaksikud

Sinu autoriteet võib kellegi silmis muutuda küsitavaks. Säilita rahu ja näita end kui isikut, keda võib usaldada. Info, millega kokku puutud, vajaks kindlasti kontrollimist!
cancer

Vähk

Vajad vaimutoitu – seega võid haarata mõne raamatu järele, mis toidaks su hetkel vägagi aktiivset fantaasiat. Samas võid ka ise midagi kirjutada – proovi, sest oled heas vaimses vormis!
leo

Lõvi

Tunned vastumeelsust kohustuste suhtes. Püüad mitte sattuda olukorda, kus sinu õlgadele pannakse mingi töö. Sõbrad-tuttavad võivad sinult samuti paluda mingit teenet, mis ei pruugi sulle meeldida.
virgo

Neitsi

Mineviku ja tuleviku vahel tuleb pidevalt valikuid teha. Võta minevikust kaasa kogemus ehk teadmine ja tulevikku kaasa julgus ja entusiasm. Liigu edasi!
libra

Kaalud

Sobiv päev veidravõitu, kuid huvitavate suhete loomiseks. Näiteks võib keegi boheemlane või kunstiinimene anda su plaanidele sootuks uue suuna. Teisel tasandil võib sinu ja teiste vahel aset leida midagi äkilist.
scorpio

Skorpion

Sul tuleks olla paindlikum ning mitte olla kinni oma varasemates seisukohtades. Siis ei jää ka edu tulemata. Kui tahad iga hinna eest vana olukorda säilitada, võivad tekkida takistavad asjaolud.
sagittarius

Ambur

Mõtled huvitavaid mõtteid. Osa neist võib olla küll geniaalne, kuid praktikas kasutamiseks siiski veel toores. Täna püüdled sa ka suurema vabaduse poole. Kuid ära usu ajuvabadust!
capricorn

Kaljukits

Kuu liigub kuni kella 15.52 Kaljukitses. Võimalik, et segunevad vaimsed ja füüsilised energiad, mis muudavad suhte või lihtsalt kohtumise vägagi kummaliseks või lihtsalt mitmeplaaniliseks ja sümbolistlikuks.
aquarius

Veevalaja

Sul ei pruugi õnnestuda oma mõtteid teistele selgeks teha. Sinust saadakse kas valesti aru või siis ignoreeritakse sinu arvamusi. Ehk peaksid end selgemalt ja konkreetsemalt väljendama? 15.52 – Kuu Veevalajas.
pisces

Kalad

Taevane muster näitab võimalikke huvitavaid arenguid siiani igavas eluvaldkonnas. Mõni suhe või juhuslik kohtumine võib muutuda ootamatult tähtsaks. Kerge on olla huvitav kaaslane.

Anekdoot

Šotlane külastab oma väikest vennapoega tolle sünnipäeval.
"Tere, onu," ütleb poiss. "Mida sa mulle sünnipäevaks tõid?"
"Ma puhun su õhupalli õhku täis."

Päevatoimetaja

Geidi Raud
Telefon 614 4056
geidi.raud@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis