ILM TALLINN

15°
N 29.09
14 °
R 30.09
14 °
L 1.10
14 °
P 2.10
10 °

Horoskoop

aries

Jäär

Üsna hea tööpäev, eriti vaimse töö tegijatele. Samas peaksid töistes suhetes olema taktitundeline ja sõnade loopimisest hoiduma. Vastasel korral võid endale tõsise vastutöötaja tekitada.
taurus

Sõnn

Sinu võimalused on head – juhul kui sa liiga suure riski peale välja ei lähe. Samuti tuleks vältida sekkumist sinna, kuhu sa pole oodatud. Romantiline liin on paljulubavas seisus.
gemini

Kaksikud

Päev soosib poolikute tööde lõpetamist ja kõike kodu ning perega seonduvat. Samas kaldud oma tegevusi üle forsseerima, kuna oled kannatamatu ja tahad näha kiireid ja koheseid tulemusi.
cancer

Vähk

Oled edukas tegevustes, mis on seotud liikumise, reisimise ja informatsiooniga. Su mobiiliaku võib pidevatest kõnedest kiiresti tühjaks saada. Keegi võib teha ootamatu pakkumise või pöörata midagi pea peale.
leo

Lõvi

Oled keskendunud materiaalsele ja käegakatsutavale, kuid tegelikult on sinu sees ja hinges asju, millele peaksid palju suuremat tähelepanu pöörama. Usalda rohkem sisemist tunnet!
virgo

Neitsi

Kuu liigub Neitsis. Sinus on mingi ülinõudlikkuse ja kontrollivajaduse segu. Seega võid oma suurepärase idee või plaani liigse analüüsimisega ära rikkuda. Sa justkui ei usaldaks oma intuitsiooni.
libra

Kaalud

Täpsus ja asjade meelespidamine pole praegu sinu tugevaimad küljed. Võid tähtsa dokumendi kergesti kohviga üle valada või armukese ja ülemuse telefoninumbrid segamini ajada.
scorpio

Skorpion

Hoidu üle mõtlemisest ja ära aja asju kunstlikult keeruliseks. Mõttekrambi vältimiseks oleks kasulik mõõdukas füüsiline tegevus või jalutamine looduses. Sõber-tuttav võib su abi ja nõuannet vajada.
sagittarius

Ambur

Sind võidakse kritiseerida valdkonnas, mis on sulle ootamatu. Või arvustab keegi mõnda sinu valikut. Praegu ei tohiks sa oma kohustustesse kergemeelselt suhtuda.
capricorn

Kaljukits

Sinus tugevnevad auahned meeleolud ja soov konkurentidest ette rebida. Ühiskondlikus plaanis ongi su võimalused üle keskmise head. Ka suhe bossiga peaks olema paljulubav.
aquarius

Veevalaja

Kui elu tundub igav, anna endast kõik, et selline olukord enam kauem ei kestaks. See ei tohiks raske olla, kuna planeetide seis soosib vaheldust ja piirangutest vabanemist.
pisces

Kalad

Parim aeg tegelemaks sügavalt vaimsete ja spirituaalsete küsimustega. Su hing on praegu avatud asjadele, mis sind tavaliselt külmaks jätavad. Oskad end paremini asetada ka teiste olukorda.

Anekdoot

Baaris kohtuvad kaks kauboid.
"Kuule, Jack," ütleb John, "mu hobune on haige. Mis sa oma hobusele andsid, kui see haige oli?"
"Tärpentini," vastab Jack.
Nädal hiljem saavad nad jälle baaris kokku.
"Kuule, Jack," ütleb John, "andsin oma hobusele tärpentini, nagu sa ütlesid, ja ta suri selle tagajärjel."
"Minu oma samuti," vastab Jack.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis