ILM TALLINN

16°
N 5.05
13 °
R 6.05
9 °
L 7.05
11 °
P 8.05
13 °

Horoskoop

aries

Jäär

Jääras liikuva Kuu õnnelik aspekt Marsiga annab sulle päeva esimeses pooles rohkelt energiat ja võimet oma tahe positiivsel moel maksma panna. Siiski võid olla kohati liiga kärsitu ja teisi tagant kiirustada.
taurus

Sõnn

Kui maadled mõne keerulise probleemiga, võid just nendel päevadel sellele lahenduse leida. Samas ole äärmiselt ettevaatlik nii liikluses kui ka mujal, kus võib pauk käia.
gemini

Kaksikud

Päev loob sinus mässumeelse meeleolu – sa ei ole nõus mingite piirangutega ja rikud mõnuga kõiki kirjutatud ja kirjutamata reegleid. Trahvi saamise suurenenud tõenäosus!
cancer

Vähk

Sead lati nii kõrgete, et ei suuda seda enam ka ise ületada. Samas võid langeda teise äärmusse – oled passiivne ja äraootaval seisukohal. Tegutse mõõdukas tempos ja ära võrdle end liiga palju oma konkurentidega.
leo

Lõvi

Eriti just päeva teises pooles oled üsna uljas ja koleerilises meeleolus. Võimalik, et ütled või teed midagi ja alles siis mõtled selle tagajärgede üle. Suhetes teistega võid kergesti minetada taktitunde.
virgo

Neitsi

Võid olla ärritunud. See võib sind muuta pingete ja konfliktide märklauaks. Püüa mitte ­pingeid üles kruvida, vaid hoia diplomaatilist joont. Seda eriti pere ja sõprade ringis.
libra

Kaalud

Kosmogramm võib tekitada sinu ja teiste vahel lahkarvamusi ja vaidlusi. Sinu suhtes võidakse kasutada jõuvõtteid ja survemeetodeid. Ka sa ise võid olla liiga domineeriv ning kalduda äärmustesse.
scorpio

Skorpion

Planeediseis on pingeline – leia mingi meetod selle pinge süütuks väljaelamiseks. Vastasel korral võid sattuda konfliktidesse. Kasulik oleks aktiivne füüsiline töö.
sagittarius

Ambur

Sinu ja teiste vahel liiguvad võimsad energiad, mis võivad olla nii loova kui ka purustava jõuga. Kindlasti peaksid säilitama tasakaalukuse ega mitte alluma provokatsioonidele.
capricorn

Kaljukits

Tahad tunda end kindlalt, seetõttu kindlustad tagalat. Võimalik, et võtad vastu otsuse või teed sammu, mis hakkab hiljem väga olulist rolli mängima. Samas kipud asju liiga keeruliseks ajama.
aquarius

Veevalaja

Oht vint üle keerata – kas sina ise või keegi teine. Säilita kaine meel ja ära allu provokatsioonidele! Kuid hea aeg rutiinsete suhete uuendamiseks ja eksperimentideks.
pisces

Kalad

Aeg suurendab sinu ambitsioone ja muudab sõjakaks – eriti just sõnade ja ütlemiste tasandil. Ka võid nüüd rohkem puutuda kokku ootamatuste või veidrate sündmustega sotsiaalses plaanis.

Anekdoot

Mees kihutas igavese ajuga mööda käänulist teed. Ei olnud palju puudu, et ta oleks eidekese alla ajanud.
"Siga! Siga!" hüüdis naine.
Mehel läks hari punaseks. Ta avas autoakna ja karjus vastu: "Lehm! Lehm!"
Ja hetke pärast ajaski mees keset teed seisvasea alla.

Päevatoimetaja

Telefon 614 4072
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis