ILM TALLINN

19°
K 24.08
18 °
N 25.08
18 °
R 26.08
18 °
L 27.08
19 °

Horoskoop

aries

Jäär

Sulle mõjuvad tugevad jõud ja energiad, mistõttu pead mingi otsuse vastu võtma. Mida jäigem oled, seda tugevamini mõjutavad sind radikaalsed energiad. Leia nende vahel mõistlik kompromiss.
taurus

Sõnn

Kuu liigub Sõnnis ja on igati heades aspektides. Seega kasuta tänast päeva ja isiklikku sarmi selleks, et leida vajalikke koostööpartnereid.
gemini

Kaksikud

Päev loominguks ja enesevaatluseks. Su alateadvuse ja teadvuse vahel on avatud kanal, mistõttu saad ligi alateadlikule infole, millele tavaliselt juurde ei pääse. Õhtu soosib perekondlikke vestlusi.
cancer

Vähk

Kas tagasi kivi alla või hoopis uljalt uutesse kõrgustesse? Selline võib olla dilemma. Oled väga erisuunaliste jõudude ja huvide vahel ning pead langetama selle õige otsuse.
leo

Lõvi

Hea päev initsiatiivi näitamiseks ja ka oluliste ning pikaajaliste projektide käivitamiseks. Tundud kui loomulik autoriteet, kellega tahetakse koostööd teha, kuna mõjud igati usaldusväärselt ja soliidselt
virgo

Neitsi

Täna kasuta aju ja mõistust selleks, et lahendada mõni keerulisem või pakilisem probleem. Su vaimne võimekus peaks olema kõvasti üle keskmise, samuti võid kohata kedagi, kes on nõus sinuga kaasa mõtlema.
libra

Kaalud

Võid kokku puutuda kummaliste asjadega. Igatahes on päev huvitav ja vaheldust pakkuv. Parim aeg kokkupuuteks eksootiliste teemadega või lihtsalt müstilise elamuse kogemiseks.
scorpio

Skorpion

Igati sobiv päev asjalike koostöösuhete loomiseks. Sinu ja su kaaslaste vahel on võrdselt positiivset osavõtlikkust kui ka konkreetsust ja asjalikkust. Õhtune aeg soosib romantikat.
sagittarius

Ambur

Amburis on Marsi ja Saturni täpne ühendus. Astroloogiline käitumisjuhend ütleb sellise seisu kohta, et tuleb keskenduda vaid kõige olulisemale ja ennast mitte killustada.
capricorn

Kaljukits

Võimaluse korral hoia madalat tempot ja ära lase end häirida sellest, et tööd võib palju olla. Su närvid on tähtsamad suvalisest tööst ja selle nimel ei maksa end tappa.
aquarius

Veevalaja

Kui mõni asi ei taha kohe kuidagi edeneda ja avaldab sulle visa vastupanu, siis ära heida meelt. Viska hoopis nalja ja püüa leida seda, millele saaksid toetuda. Vundamendi tugevdamise päev.
pisces

Kalad

Kui omad positsiooni ja sinust sõltub palju, siis nüüd võivad konkurendid ja oponendid üritada sind ühiskondlikult mänguplatsilt välja tõrjuda. Ole kindel ja ära lase end häirida võimalikest ebamugavustest.

Anekdoot

Kuidas arstid duelli peavad?
Kumbki kirjutab teisele retsepti.

Päevatoimetaja

Sander Silm
Telefon 51993733
sander.silm@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis