ILM TALLINN

-3°
K 7.12
3 °
N 8.12
4 °
R 9.12
2 °
L 10.12
3 °

Horoskoop

aries

Jäär

Asjad ja ettevõtmised, mis on lõppjärgus, võivad nüüd muret tekitada. Samuti võib sul jääda mõni oluline detail märkamata ja sa langetad seetõttu vale otsuse. Asjade kaotamise ja varguste oht!
taurus

Sõnn

Sinu kui asjaliku ja praktilise inimese jaoks on tänases päevas liiga palju ebamäärasust ja ebaselgeid vibratsioone. Sul on raske mõista neid, kes püüavad sinuga rääkida keerukate sümbolite keeles.
gemini

Kaksikud

Merkuuri ja Marsi poolkvadraat annab sulle küll palju intellektuaalset energiat, kuid võib muuta sind ka ülemäära vaidlushimuliseks. Mõtle, enne kui midagi välja ütled!
cancer

Vähk

Hea, kui saaksid end pühendada millelegi originaalsele ja huvitavale. Päev sobib suurepäraselt eksootilise reisi alustamiseks, loominguliseks tööks ja loomulikult teiste loomingu nautimiseks.
leo

Lõvi

Peaksid täna hoiduma vaidlustest ehk siis sõnavõtmist teemadel, milles sa pole eriti kodus. Samuti ei maksa osta kasutatud esemeid, eriti muidugi riideid. Hoidu külmetamisest!
virgo

Neitsi

Võimalikud on meeldivad arengud. Võid leida mingi võimaluse, kuidas efektiivsemalt oma tööd teha või siis sissetulekut suurendada. Samas on suhete liin keeruline.
libra

Kaalud

Võimalik, et keegi viskab su kaalukaussidesse sellise materjali, mille kaalu sa ei suuda määrata. See võib olla korraga nii kerge kui ka tinaraske. Ära lase end sellest segadusse viia!
scorpio

Skorpion

Sul võib tekkida pärast tööpäeva lõppu vajadus minna kuskile peenesse, aga samas müstilise auraga kohta ja seal hõrke napse kõrist alla lasta. Pea piiri!
sagittarius

Ambur

Kipud korraga liiga palju ette võtma, seetõttu killustad end asjatult ja oled hiljem suures ajapuuduses. Ettevaatlik tuleks olla suuremate rahaliste tehingutega ja samuti liikluskeerises.
capricorn

Kaljukits

Sulle võib vastu jalutada selline tegelane nagu härra Pessimismus ja sa lased eneselegi märkamatult oma külma käe endale ümber panna. Härra huumor suudaks sind üles soojendada.
aquarius

Veevalaja

Peaksid täna oma väikestel tehnikavidinatel silma peal hoidma, sest valitseb tõenäosus nende kaotamiseks. Teisel tasandil võid kokku puutuda infoga, mis ei pruugi tõele vastata ja mis sind eksitab.
pisces

Kalad

Alates kella 6.31 hommikul liigub Kuu Kalades ja teeb õhtul ühenduse Kalades oleva Neptuuniga. Seega võid päeva teises pooles olla äärmiselt tundlik nii heas kui ka halvas mõttes. Heal juhul luuletad, halval juhul kipud klaasipõhja kiikama.

Anekdoot

"Parandasin auto teie töökojas. Pärast seda on mootorist kuulda olnud kolinat, ka siis, kui auto ei käi. Mis asi see küll olla võib?"
"Ilmselt on see meie remondimees. Ta on kadunud sellest ajast peale, kui oma auto parandusest ära viisite."

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis