ILM TALLINN

18°
P 29.05
18 °
E 30.05
20 °
T 31.05
18 °
K 1.06
16 °

Horoskoop

aries

Jäär

Kuu teeb päeva teises pooles kvadraadi Marsiga. Seega võid eriti õhtusel ajal olla üsna kirglik ja vaidlushimuline. Sinu sõna peab ikka peale jääma.
taurus

Sõnn

Püüa mitte sekkuda teiste asjadesse – eriti kui need sinuga kuidagi seotud ei ole. Kui sul on kellegagi kanakitkumine pooleli, siis täna oleks teil parem mitte kohtuda.
gemini

Kaksikud

Kipud käituma kui mustlase püss. Sul on raske endale midagi keelata – püüad kohe ja kiiresti rahuldada kõik oma soovid ja tahtmised. Mõte töötegemisest ajab sind paanikasse.
cancer

Vähk

Päev soosib kõike salapärast ja müstilist. Samas võib suhetes mingi seltskonna või rühmaga pingeid ja hõõrumisi ette tulla. Armuliinis ürita oma partneri suhtes olla vähem kriitiline.
leo

Lõvi

Nii kirg kui ka viha võivad mõlemad sinust võitu saada. Mainitud omadused võivad ka kummalisel viisil seguneda – sel juhul paistab su käitumine üsna kummaline.
virgo

Neitsi

Oled enesetõestamise ja vaidlemise meeleolus. Kui sa endale sõprade hulgast ohvrit ei leia, oled valmis ka võhivõõraga vaidlema. Kuid pea sul lõikab ja mõte on väle kui noor loom.
libra

Kaalud

Periood muudab su enesetunde mõnusaks. Naudid sisemise vabaduse tunnet ning oled suuteline leidma probleemidele originaalseid ja kiireid lahendusi. Mõõdukas risk võib end õigustada.
scorpio

Skorpion

Kipud looma kunstlikke mõttekonstruktsioone, mis on nii keerulised, et matavad su loovuse ja spontaansuse enda alla. Samuti võid nüüd kergesti jääda kinni mõnda ideesse.
sagittarius

Ambur

Tähtsamad on probleemid, mis seotud sinu harjumustega. Ka kõik see, mis on kogunenud su alateadvusse, mõjutab täna su tegemisi märksa rohkem. Positiivsel juhul oled äärmiselt loominguline.
capricorn

Kaljukits

Sobilik päev millegi süstematiseerimiseks. Suudad nüüd töötada äärmiselt intensiivselt, tänu sellele võid saavutada olulise läbimurde. Seltskondlik elu on selle tõttu tagaplaanil.
aquarius

Veevalaja

Kuu liigub Veevalajas ja teeb kvadraadi Marsiga. Seega võid olla korraga nii emotsionaalne kui ka pisut sõjakas. Päev sobib koduseks suurpuhastuseks.
pisces

Kalad

Sul tuleb ehk tegemist teha ebaharilike ja kummaliste asjade või olukordadega, mis aga sulle lõppkokkuvõttes ainult kasuks tulevad. Lõikad kasu sellistest olukordadest, mis teisi vaid närvi ajavad.

Anekdoot

Autotankla juures istub mutike, väike lind kõrval.
"Mis te selle linnuga tegema hakkate?" küsib üks autojuht.
"Ma olen ennustaja. Panen linnu liikuma ja ennustama."
"Mis sa kostad! Tahaks seda näha. Kui vana on minu naine?"
Lind hüppab 25 korda.
"Mitu last meil on?"
Lind hüppab kaks korda.
"Uskumatu! Kas ma võin esitada veel ühe küsimuse? Mida mu naine praegu teeb?"
Lind lasi end selili ja tõstis jalad taeva poole.

Päevatoimetaja

Kristin Aasma
Telefon 614 4068
kristin.aasma@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis