Iisraeli peatreener Arie Shivek. (Reuters/Scanpix)

Iisraeli korvpallikoondise peatreener Arie Shivek oli pärast kaotust Eestile tõeliselt löödud, juhtmängija Omri Casspi aga mõtiskleb, kuidas üldse Islandist jagu saada.

"Isiklikult oli see väga õnnetu õhtu. Ütlesin mängijatele, et see oli Iisraeli koondise juhina mu karjääri kõige hullem õhtu. Alguses näis meil minevat hästi, aga alustasime teist poolaega kehvalt. Teadsime, et Eesti on võimeline hästi viskama ning eeltööle vaatamata said nad palju vabu viskekohti ja me ei suutnud neile vastata. Loodan, et see kaotus ei murdnud meid ses EM-sarjas lõplikult. Püüame maast üles tõusta ja saada mõne võidu," rääkis Shivek pressikonverentsil.

Casspi sõnul ei osanud ta elu sees uskuda, et valiksarja alustatakse kahe kaotusega. "Ma ei tea, mida öelda. Peame mängud üle vaatama ja mõtlema, kuidas võita võõrsil Islandit, et lõpuks võiduarve avada," rääkis masendunud Casspi.

Jaga artiklit

Ennusta, kes võidab korvpalli MMi, ja võida auhind!

Otsusta, kas Sinu arvates võidab MMi USA või mõni muu riik. Kõikide õigesti vastanute vahel loositakse välja üliäge OlyBeti pokkerikohver! Lisaks loosime välja Õhtulehe tellimusi!

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Telefon 614 4072
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis