Iisraeli peatreener Arie Shivek. (Reuters/Scanpix)

Iisraeli korvpallikoondise peatreener Arie Shivek oli pärast kaotust Eestile tõeliselt löödud, juhtmängija Omri Casspi aga mõtiskleb, kuidas üldse Islandist jagu saada.

"Isiklikult oli see väga õnnetu õhtu. Ütlesin mängijatele, et see oli Iisraeli koondise juhina mu karjääri kõige hullem õhtu. Alguses näis meil minevat hästi, aga alustasime teist poolaega kehvalt. Teadsime, et Eesti on võimeline hästi viskama ning eeltööle vaatamata said nad palju vabu viskekohti ja me ei suutnud neile vastata. Loodan, et see kaotus ei murdnud meid ses EM-sarjas lõplikult. Püüame maast üles tõusta ja saada mõne võidu," rääkis Shivek pressikonverentsil.

Casspi sõnul ei osanud ta elu sees uskuda, et valiksarja alustatakse kahe kaotusega. "Ma ei tea, mida öelda. Peame mängud üle vaatama ja mõtlema, kuidas võita võõrsil Islandit, et lõpuks võiduarve avada," rääkis masendunud Casspi.

Jaga artiklit

Pildista loomaaias ja võida väga vinge fotokas!

Tallinna loomaaed, Fotoluks ja Õhtuleht kutsuvad 1. -31. augustini osalema loomaaia 75. sünnipäeva puhul korraldataval fotovõistlusel ZoFo 2014! Peaauhinna Sigma DP2 Merrill paneb välja Fotolux AS, lisaks auhinnad Tallinna loomaaia ja Õhtulehe poolt.

Lae pildid
Auhind

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Kristin Aasma
Telefon 614 4068
kristin.aasma@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis