Riigi Infokommunikatsiooni SA (RIKS) korraldatud hange kuue linnamaasturi liisimiseks oli sedavõrd detailne, et pakkumise sai esitada vaid üks firma. Sisuliselt puudus hankest vaid tingimus, et autofirma nimi oleks kuus tähte pikk ja algaks N-tähega.

Muu hulgas nõudis RIKS paigaltvõtu abiseadet ja mägipidurit - need on kasutusel vaid Nissani kaubamärki kandvatel sõidukitel, kirjutas Äripäev.

Auto pikkusele, laiusele ja kõrgusele esitas amet 10sentimeetrise täpsusega nõuded ja auto kliirens peab sihtasutuse nõudmisel mahtuma 21 ja 22 sentimeetri vahele.

Pakkumise esitas hankele üks firma - Fakto Auto - ja tuli ka võitjaks, mistõttu RIKS liisib endale kuus Nissan XTRAILi.

Kuut linnamaasturit soovis RIKS juhatuse esimehe Tõnu Naestema sõnul seepärast, et tehnikud kasutavad autot operatiivraadioside tugijaamadesse jõudmiseks, mis asuvad sageli raskesti ligipääsetavates kohtades.

Jaga artiklit

Pildista loomaaias ja võida väga vinge fotokas!

Tallinna loomaaed, Fotoluks ja Õhtuleht kutsuvad 1. -31. augustini osalema loomaaia 75. sünnipäeva puhul korraldataval fotovõistlusel ZoFo 2014! Peaauhinna Sigma DP2 Merrill paneb välja Fotolux AS, lisaks auhinnad Tallinna loomaaia ja Õhtulehe poolt.

Lae pildid
Auhind

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Kristin Aasma
Telefon 614 4068
kristin.aasma@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis