kroonika

ILM TALLINN

R 9.12
5 °
R 9.12
5 °
L 10.12
-2 °
P 11.12
-6 °

Horoskoop

aries

Jäär

Jääras liikuv Kuu teeb päeva teises pooles ühenduse Uraaniga. Niisiis võib päev kujuneda üsna lennukaks. Jälgi siis seda, et sa päris õhku ei tõuseks – näiteks autoroolis olles kujutad ette, et oled piloot!
taurus

Sõnn

Kuu asend sinu märgi hinge, alateadvuse ja saladuste märgis võib tekitada kummalisi meeleolusid, aga ka võimast inspiratsiooni. Ettevaatlikum tasuks olla ümberkäimisel ohtliku tehnikaga.
gemini

Kaksikud

Merkuuri ja Neptuuni sekstiil soosib kõiki loomingulisi tegijaid. Samas võib sinu suhe sõprade või mingi seltskonnaga tuua kaasa kas ootamatusi või ebatavalisi sündmusi.
cancer

Vähk

Kui täna tekib mingi olulisem suhe või sõlmub kokkulepe, saab see tulevikus olema intensiivne ja üsna äärmuslik, tuues kaasa olulisi muutusi. Pead olema valmis sõiduks Ameerika mägedel.
leo

Lõvi

Hetkeseis tekitab sinus rahutu meeleolu. Sa võiksid täna minna kuskile, kus saaksid palju muljeid, sest neid vajad sa kindlasti! Õhtul võiksid süveneda mõnda sellisesse teemasse, millega sa pole varem kokku puutunud.
virgo

Neitsi

Nagu eile, nii ka täna on õige hetk tugevdada või kinnistada kõike seda, mis on tähtis ja millele sa toetud. Ka võiksid keskenduda enda sisemistele, sügavalt isiklikele soovidele ja vajadustele.
libra

Kaalud

Aeg nõuab sinult palju suuremat vastutustunnet - seda eriti seoses inimestega, kellega suhtled. Võid ka ette võtta midagi, millest sul tegelikult jõud üle ei käi.
scorpio

Skorpion

Takerdud oma kinnismõtetesse või päheõpitud dogmadesse. Oled meister juuksekarva lõhkiajamises. Peaksid linnult õppima – kuidas saada asjast ülevaade linnulennult.
sagittarius

Ambur

Võid täna tunda, et keegi isik või mõni olukord ahistab su vabadust olla see, kes sa tegelikult oled. Kipud oma veidrusi ülemäära demonstreerima.
capricorn

Kaljukits

Täna võiksid endale külla kutsuda kellegi, kellega oleks millestki põnevast ja erilisest rääkida. Teine võimalus on see, et vii oma kodus läbi mõni puhastav rituaal või meditatsioon. Samas ettevaatust tule ja elektriga.
aquarius

Veevalaja

Õhtusel ajal peaksid Kuu-Uraani ühenduse tõttu olema eriti ettevaatlik nii liikluses kui ka mujal, kus võib midagi ootamatut juhtuda. Kuid aeg sobib nii külla minemiseks kui ka külaliste kutsumiseks.
pisces

Kalad

Merkuuri ja Neptuuni sekstiili tõttu oled omas elemendis ehk siis tuttavas veekogus. Samas võib keegi siiski üritada kunstlikke laineid tekitada ja sinu meditatiivset rahu häirida.

Anekdoot

"Kuidas su papagoi elab?"
"Ära kärvas teine."
"???"
"Ma abiellusin ja linnule ei antud enam sõna."

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis