ILM TALLINN

E 1.05
10 °
T 2.05
11 °
K 3.05
6 °
N 4.05
5 °

Horoskoop

aries

Jäär

Kui ujud valimatult info-ookeanis, raiskad oma jõudu ja energiat. Sa ei jõua ega peagi olema kõikide maailma asjadega kursis! Oska teha õigeid valikuid ja keskendu vaid sellele, mida tegelikult vajad!
taurus

Sõnn

Oled murelik ja võtad südamesse asju, millel ei tohiks olla sinu jaoks mingit tähtsust. Üldse oled ülemäära vastuvõtlik teiste inimeste negatiivsete mõjude suhtes. Vajad vaikust ja rahu.
gemini

Kaksikud

Kuu liigub Kaksikutes ja moodustab päeva teises pooles opositsiooni piirava ja kitsendava Saturniga. Seega võib õhtune aeg su kannatuse proovile panna, kuna ette võib tulla mitmesuguseid takistusi ja viivitusi.
cancer

Vähk

Päev võib mööduda kummaliste tunnete tähe all. Igatahes on praegu kergem langeda nii ekstaasi kui ka masendusse. Kui juhtub see viimane, siis tea, et tegemist on mööduva seisundiga.
leo

Lõvi

Head eeldused seltskondlike suhete arenguks. Su kõne ja liigutused avaldavad inimestele soodsat muljet. Sinu jaoks ka parim päev mõne klubi liikmeks astumiseks.
virgo

Neitsi

Päev sobib kenasti selleks, et häälestuda mingile täiesti uuele suunale. Oskad asju näha uudsel viisil. Väikeste muudatuste päev, kui su mõte haakub kergesti uute teemadega.
libra

Kaalud

Päev lõõgastumiseks kas omaette olles või koos sõpradega. Kuna su loovus on kõrge, võiksid midagi teiste jaoks luua – kirjuta kellelegi luuletus või joonista pilt. Või lihtsalt kiida kellegi kaunist välimust.
scorpio

Skorpion

Keegi, kellega kohtud, võib sinus sügavaid meeleolusid tekitada. Just selles võtmes, et tema mõjul näed enda probleeme uues valguses. Või räägib ta sulle lihtsalt midagi sellist, mis paneb sind elu üle mõtlema.
sagittarius

Ambur

Kuigi võid üsna edevas meeleolus olla ja tahaksid kõigile kuulutada, kui tubli sa ikka oled, ära seda siiski tee. Sest praegu võidakse seda valesti tõlgendada.
capricorn

Kaljukits

Keskendu positiivsele ning ära aja asju ja inimsuhteid keeruliseks. Ülemõtlemist saab vältida sellega, kui olla piisavalt liikumises. Täna ongi sobilik päev suurpuhastuseks.
aquarius

Veevalaja

Oled jätkuvalt heas vaimses vormis ja genereerid kõikvõimalikke veidraid ja pööraseid ideid. Mõni neist võib isegi kasutatavaks osutuda. Kuid sa ei saa eeldada, et kõik on geeniused.
pisces

Kalad

Täna võiksid tõesti aja korralikult maha võtta – vaata endasse ja leia sealt üles see, mis rahustab ja annab turvatunde. Lähedane või pereliige võib su nõu ja abi vajada.

Anekdoot

Talumees ärkab ja avastab, et pärast viinavõtmist eelmisel õhtul on naine võtnud ta taskust viimased kroonid. Peaparandust on aga nii hädasti vaja, et mees võtab laudast hane, müüb turul maha ja tuleb taas purjuspäi koju.
"Kus on hani?" nõuab naine.
"Hani lendas lõunasse, aga kui sa mult veel kunagi raha ära võtad, siis läheb ka kits rändama."

Päevatoimetaja

Aleksander Pihlak
Telefon 51993733
Aleksander.pihlak@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis