ILM TALLINN

14°
L 7.05
17 °
P 8.05
15 °
E 9.05
14 °
T 10.05
14 °

Horoskoop

aries

Jäär

Arvad, et oled kõikides maailma küsimustes universaalne ekspert. Sa esitad üldteada tõdesid kui enda omasid ja see võib sinu ja teiste vahel intellektuaalseid pingeid tekitada.
taurus

Sõnn

Õhtul kell 22.29 on kuuloomine Sõnnis (ehk siis Kuu ja Päikese ühendus). Seega tasuks päeval energiat kokku hoida ja püüda lõpetada kõik poolikud tööd ja tegemised.
gemini

Kaksikud

Kujunevad olukorrad võivad olla keerulised ja raskesti tabatavad. Võid ka kokku sattuda eriliste ja kummaliste tüüpidega. Kui oled hooletu, võid oma asju kaotada või lasta pihta panna.
cancer

Vähk

Täna peaksid suutma end vabalt tunda ning olla see, kes sa tegelikult oled. Ära teeskle, ole sina ise! Lobisemine vana sõbraga tooks selle tunde sulle tagasi.
leo

Lõvi

Sul on tunne, et tahaks kohe vägisi organiseerima hakata. Sügelevate näppude vastu aitaks ju tegelikult hoopis väike näputöö – aga kust sellist sobilikku nikerdamist leida?
virgo

Neitsi

Sinus on asjalikkust, kuid ka liigset tõsidust ning konservatiivsust. See võib saada takistuseks juhul, kui pead olema paindlik ja loominguline. Ka armuasjus lased mõistusel ülemäära sekkuda oma tunnetesse.
libra

Kaalud

Esile võivad tõusta olukorrad, mis ei toimi laitmatult ja kus esineb probleeme. Täna on suurem vajadus muudatuste ja paranduste järele – kuid just nüüd on neid kergem läbi viia!
scorpio

Skorpion

Lähipäevadel hakkab suuremat rolli mängima partnerlus ja kõik üks-ühele suhted – nii isiklikud kui ka ametlikud. Juhuslikud möödumised kasvavad kergemini üle püsisuheteks.
sagittarius

Ambur

Aeg end mõnes kitsas valdkonnas proovile panna. Seis soodustab süvenemist ja spetsialiseerumist mingile konkreetsele teemale. Tööl võid olla üliproduktiivne – sul on hea rutiinitaluvus.
capricorn

Kaljukits

Kui oled seisnud raske probleemi ees, siis järgnevatel päevadel on sul hea võimalus leevendust leida. Appi võib tulla nii päästev juhus kui ka sõber.
aquarius

Veevalaja

Võimalik, et järgnevatel päevadel tuleb sul mõnes eluvaldkonnas vanu võlgu tasuma hakata. Nii et ole valmis lõikama seda, mida külvasid. Oma õiguse jäik tagaajamine võib konflikte kaasa tuua.
pisces

Kalad

Keegi, kes omab sinu üle võimu, võib hinge täis ajada. Näiteks keegi paadunud bürokraat, kes arvab, et kogu maailm keerleb tema naba või allkirja ümber. Võta asja huumoriga!

Anekdoot

Väikese kiriku uksele on pastor kirjutanud sildikese:
"Kui oled väsinud patusest elust, ava see uks ja astu sisse."
Natuke allapoole on punase huulepulgaga kirjutatud:
"Aga kui veel ei ole väsinud, siis helista telefonil."

Päevatoimetaja

Andra Nõlvak
Telefon
andra.nolvak@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis