ILM TALLINN

21°
N 28.07
19 °
R 29.07
18 °
L 30.07
19 °
P 31.07
19 °

Horoskoop

aries

Jäär

Vahel võib mõni takistus olla vajalik selleks, et sa asjasse lihtsalt rohkem süveneksid? Kui mõni asi avaldab visa vastupanu, siis ehk see asi hoopis armastab sind ja tahab, et sa temaga rohkem tegeleksid?
taurus

Sõnn

Kuu liigub Sõnnis ja teeb päeva teises pooles kvadraadi Veenusega. Niisiis soosib aeg seltskondlikke suhteid ja ka armuasju. Tõsise töö jaoks võid olla liiga laisk ning püüda oma kohustustest kõrvale hiilida.
gemini

Kaksikud

Päev soosib igasugust loomingut – sinu alateadvus on viljakas ja loovas faasis, mistõttu saad sealt ka kergemini infot kätte. Täna võiksid rohkem üksi olla.
cancer

Vähk

Millised mõtted su peas tekkivad? Kas need on vaid tüütud uitmõtted või on nendest mõtetest ka mingit kasu? Täna võib sulle pähe tulla idee, mis võib olla väga kummaline, kuid mis võib siiski oluline olla.
leo

Lõvi

Tähtis on kõik see, mis seondub sinu maine ja imagoga. Näiteks võidakse sinu käest aru pärida juhul, kui oled midagi tegemata jätnud. Aga hea töö puhul on ka kiitus kergem tulema.
virgo

Neitsi

Peaksid olema suurepärases füüsilises ja psüühilises vormis. Kiirgad elujõudu mitme meetri kaugusele, mistõttu just uusi tutvusi on tavatult kerge luua. Võid jätta isegi liiga kergemeelse mulje.
libra

Kaalud

Päev soosib väikest muutust, ümberhäälestumist, samuti millegi parandamist ja uuendamist. Täna alustatud ettevõtmised saavad olema püsivad ja neis on ka palju vitaalset elujõudu.
scorpio

Skorpion

Emotsionaalsete suhete päev, mil teised peegeldavad tagasi su enda omadusi, hoiakuid ja probleeme. Inimesed, kellega kohtud, on nagu kõndivad ja rääkivad õppetunnid su elus.
sagittarius

Ambur

Päeva mõju nõuab sinult head enesedistsipliini ja kohusetunnet. Praegu saavutad edu vaid visa tööga, fortuuna naeratusele ei maksa eriti loota. Hea päev süsteemseks tööks.
capricorn

Kaljukits

Sinus on nüüd julgust unistada ja olla sisemiselt see, kes sa tegelikult olla tahaksid. Oled loov ja fantaasiarikas. Väliselt hoiad end siiski tagasi, säilitades rõhutatult vaoshoitud oleku.
aquarius

Veevalaja

Tunned, et vaheldus kaunistab elu, kuid ikka hoiad end tagasi uusi asju proovimast. Vanad läbiproovitud asjad annavad sulle kindlustunde, uus seevastu võib tekitada kõige kaduvuse tunde.
pisces

Kalad

Nii täna kui ka homme pead olema suuteline vastutama. Eelkõige oma sõnade ja tegude õigsuse eest. See tähendab osaliselt ka seda, et praegu võib sinu sõnast või otsusest sõltuda rohkem kui tavaliselt.

Anekdoot

Arnold Schwarzenegger on võõra naise juures. Äkki tuleb koju seaduslik abikaasa. Naine peidab Arnoldi kähku riidekappi. Mees tuleb sisse ja hakkab naist kohe kahtlustama. Ta otsib korteri läbi ja vaatab lõpuks ka riidekappi.
"Keda sa otsid?" uriseb Schwarzenegger.
"Sind..." kogeleb mees.
"Kas kööki vaatasid?"
"Ei..."
"Siis mine ja vaata!" ütleb Schwarzenegger ja tõmbab kapiukse kinni.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis