Õhtuleht kutsub osalema roogadeteemalisel fotokonkursil Piduroog! Kõigi saatjate vahel loosime välja Selveri kinkekaardi väärtusega 50 EUROT!
Vaata meile juba saadetud pilte!

Registreeri konkursile

Lae pildid arvutist

ILM TALLINN

T 3.03
3 °
K 4.03
3 °
N 5.03
3 °
R 6.03
2 °

Horoskoop

aries

Jäär

Kosmogramm muudab sind rahutuks, uudishimulikuks ja mässumeelseks. Taevane muster paneb sind kõikjale sekkuma. Kuid sul on häid ideid. Liikluses kipud rullnokka mängima.
taurus

Sõnn

Ajamuster võib liiga suurt juhuslikkust ja ebamäärasust tekitada. Näiteks olla seotud intriigide, arusaamatustega, pettuse ja enesepettusega. Kuid samas oskad sa nüüd kuulata vaikuse häält.
gemini

Kaksikud

Kosmogramm toob sinus esile mässaja või revolutsionääri. Sa võid lihtsalt mässumeelne olla, kuid sama hästi võid ebameeldivat inimest või olukorda ka lihtsalt ignoreerida.
cancer

Vähk

Kuu liigub Vähis ja moodustab kvadraadi Uraaniga. Seega on päevas palju rahutust, ootamatusi ja veidraid sündmusi. Keegi võib sind üllatada või lausa ehmatada. Ettevaatust liikluses!
leo

Lõvi

Kosmogramm tõstab su alateadvusest pinnale impulsse, mis sind ehk isegi ehmatavad. Sel juhul pole sa lihtsalt veel valmis iseenda hingeprobleemidega tegelema. Asjade kaotamise oht!
virgo

Neitsi

Kohtumine kellegagi võib kujuneda kas väga meeldivaks või lihtsalt kasulikuks. Intiimne liin on kuum ja võimalusterohke, kuid samas on siin võimalikud ka ootamatused ja sürrealistlikud olukorrad.
libra

Kaalud

Kui oled viimasel ajal pinge all elanud, siis nüüd võib nädala-vahetuse pingelangus maha surutud probleemid hoopis esile tuua. See võib väljenduda nii tervise tasandil kui ka mõnes muus vormis.
scorpio

Skorpion

Võnge annab sulle suure vaimse läbilöögivõime ning oskuse oma ideid teistele efektiivselt selgeks teha. Sinu sõnu ja arvamusi aktseptitakse. Halval juhul on aga suur oht vaidlustele ja tülidele.
sagittarius

Ambur

Võnked soosivad koduga seotud emotsionaalseid hetki. Sa vajad ehk võimalust rääkida lähedase inimesega südamest südamesse. Täna söödava ja joodavaga liialdamine annab homme kindlasti tunda.
capricorn

Kaljukits

Sinu nõudlikkus oma harjumuste, toidu või mõne olmelise pisiasja tasandil võib olla lausa koomiline. Ka oled liialt kinni minevikus, mistõttu domineerivad eelarvamused.
aquarius

Veevalaja

Planeetide muster muudab sind mässumeelseks või lihtsalt veiderdavaks. Sestap pooldad vaid radikaalseid lahendusi. Laidad maha kõik konservatiivsed mõtted – isegi siis, kui need on õigustatud.
pisces

Kalad

Hetkeseis tekitab sinus rahutu meeleolu. Sa võiksid täna minna kuskile, kus saaksid palju muljeid, sest neid vajad sa kindlasti. Õhtul võiksid süveneda mõnda sellisesse teemasse, millega sa pole varem kokku puutunud.

Anekdoot

"Svensson, kas te võite öelda mulle oma süstemaatilise hilinemise põhjuse?" lausub šeff, vaadates kortsus kulmul kord kella, kord alluvale otsa. "Aga ilma teie alaliste lollide väljamõeldisteta!" lisab ta.
"Loomulikult, härra! All lifti juures ripub silt: "Ainult kümnele inimesele". Loodetavasti te mõistate, kui raske on hommikul oodata kümmet kaassõitjat!"

Päevatoimetaja

Kaspar Käänik
Telefon 614 4108
kaspar.kaanik@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis