Tähelepanu, valmis olla, drift! Kui armastad kiireid autosid
ja adrenaliini, siis tule ja osale Õhtulehe driftitüdruku
fotokonkursil!

Osalejatel on võimalus osaleda ägedatel
autospordiüritustel, 12 neidu pääsevad 2015. aasta
driftikalendrisse
ja jagatakse muidki auhindu.

Pilte võtame vastu 27. aprillini.

Registreeri konkursile

Lae pildid arvutist
)

ILM VASTSELIINA

16°
E 21.04
19 °
T 22.04
17 °
K 23.04
10 °
N 24.04
4 °

Horoskoop

aries

Jäär

Kui oskad ajahetke ülijõulist energiat õigesti kasutada, on tulemuseks edu nii ühiskondlikus kui ka isiklikus plaanis. Aga kui sa kasutad seda energiat valesti, lood vaid uusi probleeme.
taurus

Sõnn

Kui sulle avaldatakse survet, siis anna normaalsuse piirides järele. Vastasel korral riskid paindumise asemel hoopis murduda. Ning anna oma partnerile rohkem vabadust!
gemini

Kaksikud

Ajahetk sobib kenasti suuremate muudatuste tegemiseks ning ka millegi parandamiseks, ümbertegemiseks, uuendamiseks. Ettevaatlik tasuks aga olla võimalike traumade suhtes.
cancer

Vähk

Keegi võib sind natuke provotseerida ning sa hakkad käituma viisil, mis annab sinust hoopis vale pildi. Kuid päev sobib selleks, et murda välja seisakust ja rutiinist – eelkõige just suhete liinis.
leo

Lõvi

Juhul, kui sul juhtub täna palju tööd olema, siis tunned, et juhe hakkab kokku jooksma. Eriti ei kannata sa seda, kui sind tagant kiirustatakse. Teisel tasandil hoia oma tervist ja ole ettevaatlik loomadega.
virgo

Neitsi

Ajahetk sobib kenasti uuteks algusteks, vajalike muutuste läbiviimiseks ning ka vanade vigade parandamiseks. Suhted või kohtumised võivad kuidagi põimuda kummalise või müstilisega.
libra

Kaalud

Valitsev planeetide seis on ideaalne takistustest vabanemiseks ning suuremate muudatuste tegemiseks. Kõikjal su ümber on tegelikult väravad ja väljapääsud – on vaja vaid need avada!
scorpio

Skorpion

Ajalõigu märksõnaks on kirglikkus, jõulisus, maksimalism. Tugevad Marsi, Uraani ja Pluuto pingeseisud võivad sind panna tegutsema vahendeid valimata. Ettevaatust ohtlike ainete, tule ja relvadega!
sagittarius

Ambur

Kui oled noor ja vallatu, võid täna midagi eriti pöörast korda saata. Su riskijulgus on suurem kui su võimalused. Kuid su usk enesesse aitab sind ka mõõnahetkedest kergemini välja tulla.
capricorn

Kaljukits

Kuu liigub Kaljukitses. Kuu ja Pluuto ühenduse mõjul võid olla äärmiselt emotsionaalne ning võid nii mõneski olukorras asju üle dramatiseerida. Sulle võidakse ka survet avaldada või sind alusetult süüdistada.
aquarius

Veevalaja

Kui maadled mõne keerulise probleemiga, võid just nendel päevadel sellele lahenduse leida. Samas ole äärmiselt ettevaatlik nii liikluses kui ka mujal, kus võib pauk käia.
pisces

Kalad

Hetkes on palju emotsioone, mis panevad asju teise nurga alt nägema. Võimalik, et mõni täiesti juhuslik kohtumine, kiri või telefonikõne panevad alguse suuremale muutusele.

Anekdoot

"Mõnel mehel veab alati. Hiljuti võitis naabrimees lotoga 500 000, ostis külmkapi, võitis televiisori. Eile kukkus auto ette – see oli kiirabi!"

Päevatoimetaja

Sander Silm
Telefon 614 4162
sander.silm@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis