ILM TALLINN

14°
K 3.09
17 °
N 4.09
15 °
R 5.09
15 °
L 6.09
14 °

Horoskoop

aries

Jäär

Kohtad inimesi, kelle tundeid sa ei mõista. Sind võluvad lihtsad asjad, aga paljud, kellega nüüd kohtud, ajavad liiga keerulist juttu. Asjad ei ole alati nii must-valged, kui paistavad.
taurus

Sõnn

Heal juhul võid oma tegevuses saavutada uue tundlikkuse ja peenekoelisuse, kuid halval juhul takerdud ootamatult ilmnenud keerulistesse probleemidesse, mis võivad esmapilgul tunduda ületamatud.
gemini

Kaksikud

Su enesetunne on meeldivalt tundeline just heas mõttes. Haarad teiste tujusid lennult ning suudad kiiresti tabada ära seltskonnas valitseva meeleolu.
cancer

Vähk

Oled emotsionaalne ja elad teiste probleemidesse sisse. Ära sellega liiale mine, muidu hakkad endalegi märkamatult võõrast elu elama. Ära lase end mõnes sulle olulises küsimuses pehmeks rääkida!
leo

Lõvi

Ajahetk muudab su mõttelennu säravaks ja kiireks. Puistad ideid nagu varrukast – paraku on mõned neist üsna utoopilised. Samas oled sa sellega paljude jaoks inspiratsiooniallikaks või lihtsalt seltskondlikuks eeskujuks.
virgo

Neitsi

Huvitav, inspireeriv ja omapärane päev. Võib-olla kohtud kellegagi, keda pole ammu näinud. Kõik tänased suhted ja kohtumised on natuke ebatavalised, ent samas väga kasulikud ja viljakad.
libra

Kaalud

Päeva tunnusjooneks on selline info, mis avaldab sulle tugevat emotsionaalselt mõju. Samuti võidakse sinu suhtes kasutada mingeid propagandistlikke võtteid, ajupesu.
scorpio

Skorpion

Võid leida olulise probleemi lahendamise võtme. Samas kipud kunstlikke probleeme välja mõtlema – su mõttekäigud kipuvad olema liiga keerulised.
sagittarius

Ambur

Kuu liigub Amburis. Sul on täna raskusi keele hammaste taga hoidmisega – kipud igal pool sõna võtma ja universaalset eksperti mängima. Samas võib sul olla rohkem juhuslikku õnne.
capricorn

Kaljukits

Esile tõusevad alateadvusse kogunenud pinged ning pika aja jooksul mahasurutud probleemid. Ent samas on hea võimalus ka kompleksidest vabanemiseks.
aquarius

Veevalaja

Sulle võivad nüüd avaneda nii mõnedki uued horisondid, seda eelkõige vaimses liinis. Näed ja kuuled rohkem, saad ehk midagi huvitavat teada. Vältima peaks kiusatusi ja sogast vett – seega rohkem selgust ja konkreetsust.
pisces

Kalad

Päevale vajutab pitseri Kuu ja Neptuuni kvadraat. Seega on päevas kalalikku peenekoelist energiat. See võib väljenduda nii inspiratsioonis kui ka ülitundlikkuses. Väldi liiga robustseid tüüpe.

Anekdoot

Sõbrad omavahel: "Küll sa näed väsinud välja!"
"Jah, magasin kehvasti. Nägin unes, nagu müüksin kogu aeg jõulukuuski."
"Ja kuidas läks?"
"No eks proovi ise keset südasuve jõulukuuski müüa!"

Päevatoimetaja

Telefon 614 4072
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis