kroonika

ILM TALLINN

L 29.10
6 °
P 30.10
5 °
E 31.10
5 °
T 1.11
3 °

Horoskoop

aries

Jäär

Marsi ja Uraani täpne kvadraat võib muuta sind mässumeelseks ja tormakaks. Sa võid püüda murda sisse lahtisest uksest, samuti võib sul olla raske distsipliinist ja seadustest kinni pidada. Liikluses erilist ettevaatust!
taurus

Sõnn

Täna tuleks vältida kõiki pingeid ja püüda võimalikult palju puhata. Koduses majapidamises tuleks kodutehnikaga ettevaatlikult ümber käia. Kui sul on lemmikloom, siis võib ta end rahutult üleval pidada.
gemini

Kaksikud

Sul on raske endale midagi keelata – püüad kohe rahuldada kõik oma soovid ja tahtmised. Seetõttu võivad teised tunda end sinu poolt kuidagi ohustatuna. Õhtu võib tuua kirgliku seikluse.
cancer

Vähk

Kuu kvadraat Marsiga võib anda sulle nii energiat, kui ka muuta veidi närviliseks ja ärritunuks. Püüa siis inimestega suheldes olla kannatlik ja viisakas. Loomadega tasuks igaks juhuks ettevaatlik olla.
leo

Lõvi

Peaksid nii kõnes kui ka kirjas end viisakalt väljendama – on oht, et paiskad sõnad välja enne, kui jõuad nende tähenduse üle mõelda. Sõna sõna vastu võib vallandada sõnasõja.
virgo

Neitsi

Mine positiivsesse või tähendusega paika ja lõõgastu täiel rinnal. Oled tundlik kõikvõimalike energeetiliste väljade suhtes, tänu sellele võid teha endale olulisi avastusi.
libra

Kaalud

Kuu liigub Kaaludes ja on kvadraadis Marsiga ja opositsioonis Uraaniga. Selline kombinatsioon peaks sind tegema ettevaatlikuks kõikjal, kus võib midagi äkilist juhtuda. Aga päev sobib selleks, et teha midagi tavatut ja erilist.
scorpio

Skorpion

Suhetes teistega oled nii heas kui ka halvas mõttes kirglik. Sa kaldud teise inimesega koos olles kergesti äärmusesse – püüa end natuke tagasi hoida ja ära katkesta oma partnerit poolelt sõnalt!
sagittarius

Ambur

Täna võid kergesti üle pingutada – seda nii sõnades kui ka tegudes. Kui oled hooletu, võid end kergesti vigastada või nihestada. Samas on sul energiat ka kõige raskemate tööde tegemiseks.
capricorn

Kaljukits

Kuu pingeaspekt Kaljukitses oleva Marsiga muudab päeva aktiivseks, ent samas kummitab ka konfliktide oht. Täna oleks mõistlik teha omaette mõõduka iseloomuga füüsilist tööd.
aquarius

Veevalaja

Marsi ja Uraani kvadraat külvab su hinge rahutust ning paneb ette võtma samme, mida sa ehk muidu ei teeks. Asjade kaotamise oht! Liikluses ülimat valvsust!
pisces

Kalad

Hoia mõõdukat joont ja püüa vältida äärmusi. Kui keegi hakkab sind provotseerima, siis ära mine selle mänguga kaasa. Keerukat tehnikat ei maksa täna ostma minna.

Anekdoot

Noor naine pöördub oma mehe poole.
"Ma ei saa aru, mis inimene sa oled! Esmaspäeval sõid makarone juustuga, teisipäeval sõid, kolmapäeval ja neljapäeval sõid, reedel sõid ka - aga täna need sulle sisse ei lähe!"

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis