ILM TALLINN

13°
R 27.05
16 °
L 28.05
18 °
P 29.05
17 °
E 30.05
15 °

Horoskoop

aries

Jäär

Kipud liiga palju lobisema tühjast-tähjast. Või vastupidi – tuleb keegi külla ja kukub sulle kõiki maailma uudiseid ümber jutustama. Vajalik on eristada olulist ebaolulisest.
taurus

Sõnn

Millegi ostmiseks pole kõige parem päev. Oled asjade-esemete suhtes valel lainel, mistõttu võid langetada nende suhtes ka vale otsuse. Samas sobib aeg elu püsiväärtuste üle mõtisklemiseks.
gemini

Kaksikud

Vahel võib mõni takistus olla vajalik selleks, et sa asjasse lihtsalt rohkem süveneksid? Kui mõni asi avaldab visa vastupanu, siis ehk see asi hoopis armastab sind ja tahab, et sa temaga rohkem tegeleksid?
cancer

Vähk

Partnerluse ja avardavate suhete päev. Meeldid teistele ja teised meeldivad sulle. Kui oled noor, võid kergesti sattuda armuseiklusse. Oskad näha ennast teistes ja teisi endas – oled hea psühholoog.
leo

Lõvi

Maised ja praktilised asjad ajavad segadusse. Sa kas ei usalda ennast piisavalt või on asjad kuidagi ebaloogilised. Halval juhul võid langeda ostumaania ohvriks.
virgo

Neitsi

Sinu suhe kellegagi võib minna keeruliseks – eriti kui teie vahel juba enne mingeid pingeid on olnud. Samas sobib päev probleemide süvaanalüüsiks ja looduses jalutamiseks.
libra

Kaalud

On võimalik teha otsustav samm – kuid sa kipud seda mitte kasutama. Jällegi kaalutled sa liiga kaua ja vajalik hetk jahtub maha. Võid olla ka hajameelne ja midagi kaotada.
scorpio

Skorpion

Haarad mineviku kui päästva õlekõrre järele. Kuid just nüüd on otsustav hetk ja võimalus vabaneda negatiivsetest minevikumõjudest. Sa ei taha ju ometi lapseks tagasi?
sagittarius

Ambur

Oled justkui maa ja taeva vahel. Seega on sul raske oma sihtmärki leida. Nii ongi võimalik, et lased noole lendu täiesti suvalises suunas. Tulemus võib tõsiselt üllatada või suisa ehmatada!
capricorn

Kaljukits

Kuu liigub suurema osa päevast veel Kaljukitses. Tahad suhelda ja juttu rääkida, kuid su tõsidus ja mängulisuse puudumine hoiab sind selles osas tagasi. Vaata maailmale läbi roosade prillide ning sa näed, kui lahe on päikese all elada.
aquarius

Veevalaja

Võimalikud on infoga seotud ebatäpsused. Kõlakad või kuulujutud tuleks just raha- ja äriasjades ning nendega seotud suhetes kindlasti välistada. Ettevaatust loomadega! 17.27 – Kuu Veevalajas.
pisces

Kalad

Rühmatöös võib pingeid ette tulla – kuna kipud liiga palju soleerima ega kuula teiste nõuandeid. Samas on sul palju energiat, mistõttu sobib päev suurt pingutust nõudvaks ettevõtmiseks.

Anekdoot

"Juku, sa oled alles kümneaastane ja suitsetad nagu mõni korsten!" noomib onu.
"Jah, aga see-eest ei hooli ma naistest!" vastab Juku.

Päevatoimetaja

Andra Nõlvak
Telefon
andra.nolvak@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis