ILM TALLINN

23°
P 5.07
19 °
E 6.07
21 °
T 7.07
12 °
K 8.07
17 °

Horoskoop

aries

Jäär

Päevas on pinget ja kirge – olgu selleks siis kirglik suhe või kirglik vaidlus. Nii või teisiti on sul raske jääda neutraalsele positsioonile – sind kistakse kas ühte või teise seltskonda või huvigruppi.
taurus

Sõnn

Õige päev selleks, et oma pereliikmetele jälle sügavamalt silma vaadata. Tunned, et saad lähedastega parema hingelise kontakti. Kui oled loovisik, võib sulle tõeline vaim peale tulla.
gemini

Kaksikud

Parim päev selleks, et lihtsalt elu nautida. Valitsev planeetide seis annab sulle kõike korraga ja palju. Paraku on selline ebaühtlus üsna väsitav ja kurnav. Mõne pisiasjaga võib kohutavalt vedada.
cancer

Vähk

Neil päevil võid olla äärmiselt emotsionaalne ning nii mõneski olukorras asju üle dramatiseerida. Ühtlasi võidakse sulle survet avaldada või sind alusetult süüdistada. Tugevneb konkurents.
leo

Lõvi

Päikese ja Pluuto lähenev opositsioon võib tekitada sinu jaoks äärmuslikke või üle vindi olukordi. Samas on aeg ideaalne radikaalse muutuse tegemiseks, surnud punktist ülesaamiseks.
virgo

Neitsi

Otsid kellegi teise kaudu kinnitust või tõestust oma mõtetele. Aga miks sa arvad, et teised on sinust paremad eksperdid? Võiksid iseennast palju rohkem usaldada.
libra

Kaalud

Sulle mõjuvad tugevad jõud ja energiad, seetõttu sa pead mingi otsuse vastu võtma. Mida jäigem oled, seda tugevamini mõjutavad sind radikaalsed energiad. Leia nende vahel mõistlik kompromiss.
scorpio

Skorpion

Kosmogramm võib muuta sind äärmiselt kahtlustavaks. Seetõttu on sul raskusi olla avameelne – sa arvad, et seda kasutatakse kohe sinu vastu, nagu kohtualuse puhul kohtus.
sagittarius

Ambur

Õhus on ootusärevust ja suurenevat kirge. Tunned, et tahad end kellegagi jäägitult jagada nii kehaliselt kui hingeliselt. Päev soosib muutusi, ümberhäälestumist, loobumist asjadest, mida sa enam ei vaja.
capricorn

Kaljukits

Kui lähipäevadel tekib sul tähtis suhe või sõlmub kokkulepe, saab see tulevikus olema intensiivne ja üsna äärmuslik, tuues kaasa suuri muutusi. Pead olema valmis sõiduks Ameerika mägedel.
aquarius

Veevalaja

Probleemsed olukorrad ei kannata edasilükkamist. Saad aru, et mida kiiremini vajalikud asjad oma lahenduse leiavad, seda parem sulle. Parim päev suurema muutusega alustamiseks!
pisces

Kalad

Muutused on toredad asjad – kuid praegu on oht vanasse kaevu enne sülitada, kui uus valmis vaadatud. Võid loobuda millestki, mida tegelikult veel vajad. Õhtu soosib eksootilisi ja erootilisi hetki.

Anekdoot

Konn istub tiigi serval ja sulistab jalgadega vees. Tema juurde tuleb kaamel: "Kuule, konn, kas vesi on soe?"
"Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!" vastab konn.

Päevatoimetaja

Piret Pappel
Telefon
piret.pappel@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis